YALOVA’DA MHP’YE İLGİ VAR

YALOVA’DA MHP’YE İLGİ VAR

Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayları belli olmaya devam ediyor.26.09.2013 09:00

 Yalova’da seçimlere hızlı hazırlanan il teşkilatı, adayları kamuoyuna tanıttı.

Yalova Belediye Başkan Aday Adayı olan eski Yalova Emniyet Müdürü Ahmet Kaplan ile meclis üyesi aday adaylarının tanıtım toplantısını parti il binasında gerçekleştirildi.  Adaylar teker teker basına tanıtıldı. 

Yalova Belediye Başkan Aday Adayı olan eski Yalova Emniyet Müdürü Ahmet Kaplan’a rozetini İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı Ömür Geçkin taktı.

MHP İl Başkanı Hasan Topçular, parti il binasında düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmasında AKP’ye yüklenerek, “Bunlar şeytana pabucu ters giydirir. Bunlar varken şeytana gerek yok ki. Ortada var bir sürü şeytan” dedi.

Yalova’da siyasetçi ve siyaset kurumlarına kimsenin inanmadığını belirten Hasan Topçular, “Yalova’da yaşayan herkes nereli olursa olsun, önce kendini Yalovalı hissediyor. Yalova’daki halkın dertleriyle ilgilenilmeli. Özellikle Yalova’daki siyasetçilere ve siyaset kurumlarına kimse inanmıyor. Kim Yalova’daki siyaseti bu duruma düşürdüyse ona da yazıklar olsun. Biz MHP’lilere düşen görev var. Bu işte iddialı olmak zorundayız. Herkes siyasetin bir yerinden tutmak zorunda. Özellikle Yalova’daki düzgün insanları, kendine güvenenleri siyasetin içine çekmeliyiz. Çünkü insanlara siyaset o kadar kötü gösterilmiş ki biri çıkıyor yüzde 60 alacağım diyor, öteki yüzde 70’ten bahsediyor, adam atıyor resmen. Neden atıyor, oylarına sahip olamayan insanlar yüzünden atıyor. Oysa bizler oylarımıza sahip olmamız lazım. Bunlar şeytana pabucu ters giydirir, bunlar varken şeytana gerek yok ki. Ortada var bir sürü şeytan” şeklinde konuştu.

MHP İl Başkanı Topçular’ın konuşmasının ardından Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Kaplan yaptığı açıklamasında, “40 yıldır kamunun içerisindeyim. Milletin vergileriyle okudum, onların vergileriyle maaş aldım, evimi kurdum, çoluğumu çocuğumu büyüttüm. Bu yaşa geldim ve emekli oldum. Bu iktidarda pek istikbal de yok. Olsa da ne olacak. Bu iktidar döneminde de, önceki iktidarlarda da milletimiz için çalıştık ve bugün de emekli olduktan sonra Yalova’ya yerleştik. Artık kendim ve ailem için yapacaklarımı yaptım ve milletime hizmetimi, MHP’den aday adayı olarak sürdürmek istiyorum” dedi.

Konuşmalardan sonra Yalova Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Kaplan, Koru Belediye Başkan Aday Adayı Hacer Fakılı, Meclis Üyesi Aday Adayları Kevser Durakoğlu, Ali Oğuz Berberoğlu ve daha önce aday adaylığını açıklayan isimler, MHP İl Başkanı Hasan Topçular ile beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sonrasında da İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı Ömür Geçkin, Ahmet Kaplan’a parti rozetini taktı.Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.