Çınarcık Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Kapılarını Öğrencilere Açtı

Çınarcık Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde öğrencileri ağırladı. Çınarcık Belediyesi tarafından sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmak, hayvan sevgisini aşılamak, doğaya ve hayvana karşı..

Çınarcık Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Kapılarını Öğrencilere Açtı
Yayınlanma: Güncelleme: 103 views

Çınarcık Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde öğrencileri ağırladı.

Çınarcık Belediyesi tarafından sokak hayvanları konusunda farkındalık oluşturmak, hayvan sevgisini aşılamak, doğaya ve hayvana karşı duyarlı insan yetiştirmeyi amaçlamak için 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinin kapılarını öğrencilere açtı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve eşi Elif Soyer ile birlikte, Hüdaverdi Aydın İlkokulu ve Firüzan Kınal İlkokulu öğrencilerini Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde karşıladı.

Ziyarete gelen öğrenciler Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini gezerek sokak hayvanlarına verilen hizmetleri incelediler. Öğrenciler Çınarcık Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi çalışanların gözetiminde kedi ve köpeklerle eğlenceli vakitler geçirip hayvanlara mamalar verdiler. Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve eşi Elif Soyer barınağa gelen öğrencilerle sohbet ederek, onlara çeşitli hediyeler verdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.