Hız Kesiciler, Yaya Geçitleri ve Engelli Park Alanları Boyanıyor

Yalova Belediyesi bir yandan şehirdeki yolların bakımını yaparken diğer yandan da solmuş yol çizgilerini yeniliyor. Hız kesiciler, yaya geçitleri ve engelli park alanlarında yenileme çalışmaları başladı. Şehir genelinde eskiyen ve..

Hız Kesiciler, Yaya Geçitleri ve Engelli Park Alanları Boyanıyor
Yayınlanma: Güncelleme: 91 views

Yalova Belediyesi bir yandan şehirdeki yolların bakımını yaparken diğer yandan da solmuş yol çizgilerini yeniliyor. Hız kesiciler, yaya geçitleri ve engelli park alanlarında yenileme çalışmaları başladı.

Şehir genelinde eskiyen ve onarılmayacak düzeyde olan yolların planlanarak yeniden inşası, bisiklet yollarının çoğaltılması gibi çalışmalara hız kesmeden devam eden Yalova Belediyesi, eskiyen, solan ve işlevini yitiren yol çizgilerinin çekilmesi için de çalışmalarına başladı. Sürüş güvenliğini artırmak adına yapılan çalışmalarda; hız kesiciler, yaya geçitleri ve engelli park alanlarında yenileme çalışmaları yapılıyor.

Kısa sürede tamamlanması hedeflenen çalışmaların akabinde bu çalışma, şehir genelindeki eskiyen ve solan tüm yol çizgileri için uygulanmaya başlayacak.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.