Konteynerlere Çöpleri Gelişi Güzel Atmayalım

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallerde bulunan konteynerleri belirlenen periyodlar çerçevesinde yıkamasını gerçekleştiriyor. Mahalle, cadde ve sokaklarda temizlik çalışmaların rutin olarak devam eden ekipler, çöp konteynerlerini deterjan ve dezenfektanlı..

Konteynerlere Çöpleri Gelişi Güzel Atmayalım
Yayınlanma: Güncelleme: 65 views

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallerde bulunan konteynerleri belirlenen periyodlar çerçevesinde yıkamasını gerçekleştiriyor.

Mahalle, cadde ve sokaklarda temizlik çalışmaların rutin olarak devam eden ekipler, çöp konteynerlerini deterjan ve dezenfektanlı tazyikli sıcak suyla yıkamasını yapıyor. Deterjan ve dezenfektan sıkılan çöp konteynerleri yıkama aracının içinde yaklaşık 5 dakika tazyikli sıcak suyla yıkanarak temiz bir duruma getiriliyor. Konteynerlerin temizliğinin ardından yıkama yapılan bölgenin de temizliği Yalova Belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor.

Vatandaşlara daha temiz bir Yalova için konteynerlere gelişi güzel çöp atılmaması yönünde uyarılar yapan Yalova Belediyesi ekipleri; “ Her mahallede belirlenen program çerçevesinde konteynerlerin temizliklerini yapıyoruz. Burada en önemli görev vatandaşlarımıza düşüyor. Sağlığımız ve çevremiz için çöplerin konteynerlere ağızlarının bağlanarak atılması gerekiyor. Vatandaşlarımızın konteynerlere gelişi güzel çöplerini atmaları durumunda belli bir süre sonra sıvılar akıyor ve koku meydana geliyor. Ayrıca atılan her çöpten sonra konteynerlerin kapaklarının kapatılmalarını önemle rica ediyoruz” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.