Trafik Denetimleri Aralıksız Sürdürülüyor

Yayaların kullanımına özel olduğunu belirten uyarı levhalarına rağmen Doğu Sahil Bandını kullanan motosiklet ve pedalsız elektrikli bisikletlere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde sürücüler uyarıldı ve kurallara uymayanlar hakkında cezai işlem yapıldı. Tüm..

Trafik Denetimleri Aralıksız Sürdürülüyor
Yayınlanma: Güncelleme: 29 views

Yayaların kullanımına özel olduğunu belirten uyarı levhalarına rağmen Doğu Sahil Bandını kullanan motosiklet ve pedalsız elektrikli bisikletlere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde sürücüler uyarıldı ve kurallara uymayanlar hakkında cezai işlem yapıldı.

Tüm uyarılara rağmen Doğu Sahil Bandını kullanan sürücülere denetimlerin sıklıkla yapıldığını belirten yetkililer; “Alınan meclis kararı doğrultusunda Doğu Sahil Bandı yaya bölgesi olarak kabul edilmiştir. Alınan karar neticesinde İDO Terminal ile Adliye girişi arasında kalan bölgede motosiklet, pedalsız elektrikli bisiklet ve buna benzer araçların denetimlerini gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz belirlemiş olduğumuz noktalarda denetimlerini sürdürmekle beraber ayrıca sahil bandı üzerinde yer alan Zabıta noktamızda yer alan kamera denetim sistemiyle giren araçların tespitleri yapıp cezai işlemler gerçekleştirilmektedir” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.