Zabıta Yürüyüş Yolları ve Kaldırımları Denetliyor

Zabıta ekipleri, şehrin çeşitli bölgelerinde yürüyüş yolları ve kaldırımların düzenli olarak denetlemesini gerçekleştiriyor. Bu denetimler, yayaların güvenliğini ve rahatını sağlamak amacıyla yapılıyor. Zabıta yetkilileri, kaldırımların engel teşkil edecek şekilde kullanılmaması..

Zabıta Yürüyüş Yolları ve Kaldırımları Denetliyor
Yayınlanma: Güncelleme: 16 views

Zabıta ekipleri, şehrin çeşitli bölgelerinde yürüyüş yolları ve kaldırımların düzenli olarak denetlemesini gerçekleştiriyor. Bu denetimler, yayaların güvenliğini ve rahatını sağlamak amacıyla yapılıyor.

Zabıta yetkilileri, kaldırımların engel teşkil edecek şekilde kullanılmaması ve yayalar için her zaman erişilebilir olması için yoğun olarak kullanılan Gazipaşa Caddesi ve çevresinde denetimlerini sıklaştırdı. Denetimler sırasında, kaldırım üzerindeki herhangi bir sorun tespit edildiğinde hemen müdahale ediliyor ve gerekli düzenlemeler sağlanıyor.

Bu çalışmalar, şehir sakinlerinin günlük yaşamlarında daha güvenli ve konforlu bir çevrede dolaşmalarını sağlamak için büyük önem taşıyor. Özellikle engelli yürüyüş yolları üzerine esnaflar tarafından konulan masa, sandalye ve çeşitli ürünlerin yer aldığı tezgâh ve stantlar kaldırılarak esnafa uyarılarda bulunuldu.

Zabıta ekipleri, yapılan denetimlerde; esnafın bu konuda duyarlı olmasını ve kaldırım kullanımıyla ilgili kurallara uymasını önemle hatırlatıyor.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.