13.Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Sergisi Açıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği, 13. Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğrafların yer aldığı sergi Yalova İl Tarım..

13.Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Sergisi Açıldı
Yayınlanma: Güncelleme: 53 views

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği, 13. Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğrafların yer aldığı sergi Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Serginin açılışını Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı, İl Müdürü Suat Parıldar, Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Cemil Demiryürek, Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, Kurum Müdürleri, Vatandaşlar ve kurum personelleri katıldı.
İl Müdürü Suat Parıldar serginin açılışında yaptığı konuşmada; “Bugün burada Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından Denizbank’ın desteği ile bu yıl 13.’sü düzenlenen ve bir geleneğe dönüşen, toprağın ve tarımın önemi konusunda toplumsal ve bireysel duyarlılığı artırmak amacıyla düzenlenen “Tarım Orman ve İnsan” fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye layık görülen eserleri fotoğraf severlerle buluşturuyoruz. Bu resimler dönüşümlü olarak 81 ilimizde de sergilenmektedir.
Bu yılki teması “Sen Üret Yeter” olan yarışmanın konusunu tarım, hayvancılık, orman, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, her türlü tarım hareketliliğinin işlenmesi, üretici, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyet olarak belirlenen ve bu kapsamda düzenlenen 13. Tarım ve Orman yarışmasında dereceye giren fotoğraflar 8-13 Ocak tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz ile iki büyük AVM de sergilenecek ve buradan da Kocaeli’ye gönderilecektir. Bugün burada sergilenen her eserin bir hikayesi bulunmaktadır” dedi.

Suat Parıldar’ın konuşmasının ardından Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı ve protokol mensupları kurdeleyi birlikte keserek serginin açılışını yaptılar ve hep birlikte sergiyi gezdiler. İl Müdürümüz Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin At ve beraberindekilere sergiyi gezdirirken fotoğraflar hakkında bilgiler verdi. Vali Yardımcısı Atçı Sergi Ziyaret Defterini yazarak imzaladı.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.