UEFA Avrupa Konferans Ligi
Olympiacos Piraeus
22:00
ACF Fiorentina
Kulüp Hazırlık Maçları
Tokyo Verdy
13:30 0 : 2 90'
90'
Real Sociedad San Sebastian
Rusya - Premier Lig
Ural Ekaterinburg
17:00 0 : 0 23'
23'
FK Akron Tolyatti
FC Pari Nizhny Novgorod
19:15
PFK Arsenal Tula
Kupa Libertadores
Penarol URU
01:00 2 : 1 MS
MS
CA Rosario Central
Atletico Mineiro MG
01:00 4 : 0 MS
MS
Caracas FC
LDU Quito
01:00 2 : 0 MS
MS
Universitario de Deportes
CD Junior FC
01:00 0 : 0 MS
MS
Botafogo FR RJ
CR Flamengo RJ
03:00 3 : 0 MS
MS
Millonarios FC
Club Bolivar
03:00 3 : 1 MS
MS
Palestino
Uluslararası Hazırlık Maçları
Katalunya
20:00
Panama
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
Mali
16:00 6 : 0 64'
64'
Seychelles
Tanzanya
19:00
South Sudan
Copa Sudamericana
SC Corinthians SP
01:00 3 : 0 MS
MS
Racing Club Montevideo
Argentinos Juniors
01:00 2 : 1 MS
MS
Nacional Asuncion
Racing Club Avellaneda
03:30 3 : 0 MS
MS
Sportiva Luqueno
Coquimbo Unido
03:30 1 : 1 MS
MS
Red Bull Bragantino SP
SC Internacional RS
03:30 1 : 2 MS
MS
CA Belgrano de Cordoba
Delfin Sc
03:30 4 : 3 MS
MS
CD Real Tomayapo
İspanya - Primera Federacion
Deportivo La Coruna
22:00
Castellon
İtalya - Coppa Italia Serie D
US Follonica Gavorrano
17:00
Trapani Calcio
Hollanda - Tweede Divisie
Harkemase Boys
21:00
Stedoco
Tec
21:00
Genemuiden
USV Hercules
21:00
Excelsior Maassluis
Blauw Geel 38
21:00
Kozakken Boys
Rusya - 2. Liga, Division A
Torpedo Miass
16:00
Khimik Dzerzhinsk
FC Kaluga
16:00
Spartak Kostroma
FK Volga Ulyanovsk
17:00
FC Avangard Kursk
FC Tekstilshchik Ivanovo
18:30
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Dinamo Brjansk
18:30
FC Irtysh Omsk
ABD - ABD NPSL
West Chester United SC
02:30 4 : 0 MS
MS
Philadelphia Ukrainian Nationals
ABD - USL Lig 2
Athens United
02:00 0 : 4 MS
MS
Asheville City SC
Vermont Green FC
02:00 1 : 0 MS
MS
Black Rock FC
Lansing City Football
02:00 3 : 2 MS
MS
Union FC Macomb
Birmingham Legion FC 2
03:00 1 : 0 MS
MS
Dothan United SC
Tennessee SC
03:30 2 : 4 MS
MS
East Atlanta FC
ABD - USL W Ligi
Pleasanton Rage
02:00 0 : 3 MS
MS
California Storm Uslw
Brooke House FC
02:00
Tallahassee Reckoning
Westchester Flames
03:00 1 : 3 MS
MS
Paisley Athletic FC
River Light FC
03:00 1 : 2 MS
MS
Chicago City
Colorado Storm
04:00 4 : 0 MS
MS
Northern Colorado Rain
Olympic Club
04:30 0 : 2 MS
MS
San Francisco Glens SC
Wake FC
23:30
Fayetteville Fury
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
Grossbardorf
19:30
Wurzburger FV
SV Fortuna Regensburg
19:30
VFR Garching
Turkspor Augsburg
19:30
FC Gundelfingen
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
FC Rot-Weiss Koblenz
19:30
SV Morlautern
Engers
20:00
SV. Gonsenheim
Almanya Amatör - Oberliga, Playofflar
Altonaer FC Von 1893
20:30
SV Todesfelde
Almanya Amatör - Regionalliga Playofflar
FC Wurzburger Kickers
20:00
Hannover 96 (A)
Andorra - Premier Lig
CE Carroi
21:30
FC Rangers
Angola - Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
17:30
Wiliete SC
CD Sao Salvador
17:30
Santa Rita
Cr Uniao de Malanje
17:30
CD Primeiro de Agosto
Sagrada Esperanca
17:30
FC Bravos do Maquis
CD Lunda Sul
17:30
CD Huila
Recreativo Do Libolo
17:30
Kabuscorp SCP
Petroleos Do Lobito
17:30
Sporting Clube de Cabinda
Arjantin - Arjantin Kupası
Club El Porvenir
21:30
CD Godoy Cruz
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserve
01:00 2 : 2 MS
MS
CA Union Santa Fe Reserve
CA Barracas Central Reserve
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves
Argentinos Juniors Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
21:00
CA Belgrano
CA River Plate (Arg)
21:00
Rosario Central Reserve
San Lorenzo de Almagro Res.
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve
Racing Club Avellaneda
21:00
Velez Sarsfield Reserve
Austria Amateur - Regionalliga Batı
Dornbirner SV
19:00
RW Rankweil
SC Imst 1933
20:00
TSV St. Johann
Schwaz
20:30
SV Wals-Grunau
Avustralya - Kuzey NSW NPL
Maitland FC
13:00
Charlestown Azzurri FC
Edgeworth FC
13:00
Adamstown Rosebud FC
Avustralya - NSW NPL 1
Central Coast Mariners Academy
13:15
St George Saints FK
Central Coast Mariners Academy
17:00
ER
APIA Leichhardt
Marconi Stallions
17:00
ER
Rockdale Ilinden FC
Western Sydney Wanderers FK
17:00
ER
Hills United FC Brumbies
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
Sunshine Coast Wanderers FC
12:30
Football Queensland QAS
BAE - Arap Körfez Ligi
Ajman Club
17:15 0 : 0 8'
8'
Baniyas Club
Emirates Club
17:15 0 : 0 9'
9'
AL Bataeh (UAE)
Al Ain FC
20:00
Al-Wasl FC
Hatta SC
20:00
Shabab Al Ahli Dubai Club
Bangladeş - Premier Lig
Rahmatgonj MFS
13:00
Sheikh Jamal DC
Abahani Limited Dhaka
13:00
Mohammedan SC Dhaka
Bangladesh Police FC
13:00
Brothers Union
Fortis FC
13:00
Abahani Ltd. Chittagong
Sheikh Russel KC
13:00 1 : 3 MS
MS
Bashundhara Kings
Brezilya - Brasileiro Serie D
Democrata SL MG
01:30 1 : 1 MS
MS
Real Noroestes ES
Brezilya - Brasilero Seri B
Amazonas FC A&M
01:00 1 : 0 MS
MS
Mirassol FC SP
Brezilya - Brezilya Serie C
Floresta EC CE
02:00 1 : 2 MS
MS
Ferroviario AC CE
Brezilya - Carioca, Serie A2
Olaria RJ
21:00
Audax Rio RJ
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
Barcelona RO
22:30
Porto Velho EC RO
Brezilya - Roraimense
Sao Raimundo EC RR
02:00 5 : 1 MS
MS
Nautico RR
Gremio Atletico Sampaio RR
03:00 1 : 1 P: 5 - 4
MS
Monte Roraima RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
CR Flamengo RJ
21:00
AC Goianiense GO
SE Palmeiras SP
21:00
America MG
Gremio FB Porto Alegrense RS
21:00
ER
CA Paranaense PR
Goias EC GO
21:30
Ceara SC CE
SC Corinthians SP
22:00
RB Bragantino SP
Santos FC SP
22:30
Atletico Mineiro MG
Çekya - CFL
Bohemians Prague 1905 B
19:00
FA Povltavska
FC Kolin
19:00
SK Sokol Brozany
Çekya - Divize D
FC Zbrojovka Brno B
19:00
SFK Vrchovina
Ekvador - Serie B
CD Independiente Juniors
03:00 2 : 0 MS
MS
San Antonio FC
Chacaritas FC
23:00
Cuniburo FC
9 De Octubre FC
23:00
Gualaceo SC
Estonya - Premium Liiga
JK Tallinna Kalev
19:00
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
19:00
FCI Levadia Tallinn
Faroe Adaları - Logmanssteypid
TB Tvoeroyri
18:30
B36 Torshavn
HB Torshavn
20:30
Vikingur Gota
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
Taguig FC
10:00 3 : 1 MS
MS
Maharlika Manila FC
Kaya FC–Iloilo
12:45 9 : 0 90'
90'
Tuloy FC
Philippine Army
15:30 5 : 0 90'
90'
Manila Montet FC
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
Esbo Bollklubb
18:30
Tampere United
Sexypoexyt
18:30
TPV
FC Inter Turku 2
18:30
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
FC Honka
19:00
HJS Akatemia
Tampereen Ilves 2
19:00
P-Iirot
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
TP-47
19:00
Otp FC
Finlandiya - Ykkonen
HJK Klubi 04
19:00
PK Keski-Uusimaa
Gürcistan - Erovnuli Liga
FC Iberia 1999
15:00
ER
FC Samgurali Tskaltubo
FC Dila Gori
15:00
ER
FC Kolkheti-1913 Poti
Torpedo Kutaisi
15:00
ER
FC Telavi
FC Dinamo Tbilisi
15:00
ER
FC Gagra
FC Samtredia
15:00
ER
FC Dinamo Batumi
İsrail - Ulusal Lig
Hapoel Kfar Saba FC
20:00
MS Tira
İsveç - Allsvenskan
Mjallby AIF
20:00
Hacken Gothenburg
İsveç - İsveç Kupası
IK Franke
20:00
Taby FK
Styrso BK
20:00
FC Trollhattan
IFK Haninge
20:30
FC Stockholm Internazionale
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
Umf Selfoss
21:00
IA Akranes
Japonya - J.Ligi
Yokohama F Marinos
13:00 4 : 0 MS
MS
Kashiwa Reysol
Kazakistan - Kazakistan Kupası
Tobol Kostanay
16:00
Atyrau
FK Aktobe
18:00
Elimai FC
Kolombiya - Primera B
Orsomarso SC
00:00 4 : 1 MS
MS
Tigres FC
Real Cartagena FC
03:30 2 : 0 MS
MS
CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
Incheon United
13:30 1 : 1 90'
90'
Ulsan Hyundai FC
Daejeon Citizen FC
13:30 0 : 1 90'
90'
Jeju United FC
Suwon FC
13:30 2 : 0 90'
90'
Daegu FC
Gangwon FC
13:30 2 : 1 90'
90'
Jeonbuk Hyundai Motors
Letonya - Litvanya Kupası
Futbola Parks Academy
21:30
Riga United
Letonya - Virsliga
FK Liepaja
18:00
Grobinas SC/LFS
FK Metta / LU
18:00
FK Rigas Futbola Skola
Riga FC
20:00
FK Tukums 2000/TSS
Litvanya - LFF Kupası
FK Nemunas Prienai
19:00
FK Kauno Zalgiris
Mısır - Mısır Kupası
Al Mokawloon Al Arab
17:00 0 : 0 24'
24'
El Terasanah
Al Ahly SC (Egy)
20:00
ER
Alominiom Nag Hammadi
Talaea El Gaish
20:00
Port Fouad SC
Norveç - Eliteserien
SK Brann
20:00
Kristiansund BK
Tromso IL
20:00
Fredrikstad
Bodoe/Glimt
20:00
Sandefjord Fotball
Özbekistan - Süper Kupa
FC Pakhtakor Tashkent
17:00
FC Nasaf
Paraguay - 2.Lig
Sportivo San Lorenzo
02:30 3 : 2 MS
MS
Rubio Nu
Polonya - I Liga
KKS Kalisz
17:00
Polonia Bytom
S. Stalowa Wola
19:45
MKS Chojniczanka Chojnice
Polonya - III Liga, Grup 3
LKS Goczalkowice-Zdroj
18:00
LZS Starowice
Sırbistan - Superliga
FK Tekstilac Odzaci
19:00
FK Javor Ivanjica
Tunus - Lig 1
Club Africain
17:00
ER
Esperance Sportive de Tunis
Ukrayna - Premier Lig
FC Epitsentr Dunaivtsi
15:30 1 : 1 90'
90'
Veres Rivne
FC Obolon Kiev
18:00
FC Levy Bereg Kiev
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
Çek Cumhuriyeti
17:30
Danimarka
Avusturya
20:00
Sırbistan
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
Wellington Phoenix FC Reserve
10:00 2 : 2 MS
MS
Waterside Karori

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.