Turkiye - Süper Lig
Rams Başakşehir FK
13:30 1 : 0 90'
90'
Yılport Samsunspor
Siltaş Yapı Pendikspor
13:30 0 : 2 90'
90'
Tümosan Konyaspor
Beşiktaş
19:00
Galatasaray
Turkiye - 1. Lig
Giresunspor
13:30 0 : 1 90'
90'
Adanaspor
Göztepe
16:00 2 : 0 69'
69'
Boluspor
Yeni Çorumspor AŞ
19:00
Bandırmaspor
Kulüp Hazırlık Maçları
12:00 3 : 2 MS
MS
İngiltere - Premier Lig
16:00 0 : 1 74'
74'
18:30
İspanya - LaLiga
16:00 5 : 0 77'
77'
18:15
20:30
23:00
Almanya - Bundesliga
17:30 0 : 0 7'
7'
19:30
Fransa - Ligue 1
15:00 2 : 1 MS
MS
17:00 0 : 0 38'
38'
17:00 0 : 0 38'
38'
17:00 1 : 0 38'
38'
19:05
22:45
İtalya - Serie A
14:30 1 : 0 90'
90'
17:00 0 : 0 38'
38'
17:00 0 : 0 36'
36'
20:00
22:45
Hollanda - Eredivisie
14:15 2 : 0 90'
90'
16:30 1 : 1 46'
46'
16:30 1 : 0 46'
46'
18:45
22:00
Belçika - Pro Lig
15:30 0 : 3 90'
90'
18:00
20:30
21:15
Portekiz - Liga Portugal
18:30
18:30
21:00
23:30
Rusya - Premier Lig
14:00 1 : 1 90'
90'
16:30 1 : 0 47'
47'
19:00
İskoçya - Premier Lig
15:00 2 : 0 90'
90'
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
14:00
14:00
14:00 3 : 0 MS
MS
14:00
14:00 1 : 4 MS
MS
14:00 0 : 4 MS
MS
14:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
14:00
14:00 2 : 0 MS
MS
14:00
14:00
14:00
14:00 0 : 1 MS
MS
14:00 0 : 0 MS
MS
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
14:00 1 : 2 MS
MS
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
Gold Cup, Women
03:00 1 : 0 MS
MS
06:15 5 : 1 MS
MS
Uluslararası Hazırlık Maçları
23:00
CAF Konfederasyon Kupası
16:00
19:00
19:00
19:00
19:00
22:00
22:00
22:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
14:00
14:00 1 : 4 MS
MS
14:00
14:00
14:00
14:00 : 90'
90'
14:00
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00 2 : 1 MS
MS
İspanya - LaLiga 2
16:00 0 : 1 80'
80'
18:15
20:30
23:00
İspanya - Primera Federacion
14:00 0 : 1 MS
MS
14:00 2 : 1 MS
MS
14:00 1 : 0 MS
MS
17:00
18:00
18:00
20:00
20:00
20:00
20:00
21:00
22:00
İspanya - Segunda Federacion
13:00 2 : 0 MS
MS
13:30 : 90'
90'
13:30
14:00 1 : 1 MS
MS
14:00 2 : 3 MS
MS
14:00 1 : 1 MS
MS
14:00 0 : 1 MS
MS
14:00 1 : 2 MS
MS
14:00 0 : 2 MS
MS
14:00 : 90'
90'
14:00 0 : 0 MS
MS
14:00 1 : 0 MS
MS
14:00 2 : 1 MS
MS
14:00 3 : 0 MS
MS
15:00
18:00
18:00
18:30
18:30
18:30
18:45
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
ER
19:00
19:30
20:00
20:00
20:00
20:00
21:00
Almanya - 2. Bundesliga
15:30 1 : 2 90'
90'
15:30 0 : 0 90'
90'
15:30 0 : 3 90'
90'
Almanya - 3. Lig
15:30 1 : 3 90'
90'
18:30
21:30
Fransa - Lig 1, Bayanlar
23:00
İtalya - Bahar Şampiyonası
13:00 1 : 0 MS
MS
15:00 1 : 1 MS
MS
İtalya - Campionato Primavera 2
13:00
16:00
İtalya - Coppa Italia, Kadınlar
14:30
17:00
İtalya - Serie B
18:15
18:15
18:15
18:15
18:15
18:15
20:30
İtalya - Serie C, Grup A
16:00 0 : 1 81'
81'
20:30
ER
İtalya - Serie C, Grup B
16:00 2 : 0 82'
82'
18:15
İtalya - Serie C, Grup C
16:00 0 : 0 81'
81'
16:00 0 : 1 79'
79'
20:30
20:30
20:30
İtalya - Serie D, H Grubu
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00
17:00
17:00
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00
İtalya - Serie D,B Grubu
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
İtalya - Serie D,C Grubu
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
17:30
İtalya - Serie D,D Grubu
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
İtalya - Serie D,E Grubu
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
16:30
ER
17:00
İtalya - Serie D,I Grubu
16:30
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00
17:00
17:00
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
14:15
16:30
18:45
Hollanda - Tweede Divisie
16:00
Belçika - Challenger Pro Lig
15:30 1 : 1 90'
90'
18:00
21:15
Belçika - Nationale 1
17:00
17:00
17:00
Portekiz - Campeonato de Portugal
14:30
17:30
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
14:00
18:00
Portekiz - İkinci Lig
14:00 0 : 1 MS
MS
15:45 0 : 1 90'
90'
17:00 0 : 0 38'
38'
18:30
Portekiz - Liga Portugal 3
18:00
18:00
18:00
20:30
Portekiz - U19 Şampiyonası
19:30
Rusya - 1. Liga
16:00 0 : 2 75'
75'
16:00 0 : 0 75'
75'
16:30 0 : 0 51'
51'
17:30 0 : 0 7'
7'
Rusya - 2. Liga, Division A
13:00
14:00
15:00
15:00 0 : 1 MS
MS
15:00
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
16:00
16:00
17:00
19:00
19:00
19:10
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:00
16:00
18:20
ABD - ABD MLS
00:00 3 : 0 MS
MS
00:30 5 : 0 MS
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
04:30 1 : 2 MS
MS
04:30 1 : 2 MS
MS
04:30 1 : 2 MS
MS
04:30 1 : 1 MS
MS
04:30 2 : 0 MS
MS
05:30 1 : 1 MS
MS
06:30 2 : 2 MS
MS
06:30 1 : 3 MS
MS
06:30 0 : 0 MS
MS
22:00
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
13:00
13:00 1 : 1 MS
MS
13:00 0 : 5 MS
MS
15:00 1 : 3 MS
MS
15:00 4 : 1 MS
MS
15:00
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
13:00 2 : 0 MS
MS
13:00 3 : 2 MS
MS
15:00 4 : 0 MS
MS
15:00
16:00
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00
13:00
14:00 2 : 3 MS
MS
15:00 2 : 0 MS
MS
Almanya - Bayernliga Güney
15:00 0 : 1 MS
MS
16:00
Almanya - Bayernliga Kuzey
17:00
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
16:00 0 : 0 79'
79'
16:00 1 : 1 72'
72'
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
16:00 1 : 2 73'
73'
16:00 0 : 0 74'
74'
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00 2 : 2 MS
MS
15:00 0 : 1 MS
MS
15:00 0 : 2 MS
MS
15:30 4 : 1 90'
90'
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
16:00 5 : 0 79'
79'
16:00 0 : 1 74'
74'
17:00 1 : 0 36'
36'
Almanya - Bremen-Liga
13:00 1 : 4 MS
MS
17:00
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
13:00
13:00 1 : 0 MS
MS
13:00 2 : 2 MS
MS
13:00 0 : 0 MS
MS
13:00
16:00
Almanya - Hessenliga
16:30
17:00
Almanya - Oberliga Hamburg
13:00 4 : 0 MS
MS
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
ER
17:00
Almanya - Oberliga Mittelrhein
17:00
17:00
17:00
17:15
17:15
17:30
17:30
Almanya - Oberliga Niederrhein
17:00
17:00
17:00
17:30
17:30
17:30
Almanya - Oberliga Niedersachsen
17:00
17:00
17:00
17:00
Almanya - Oberliga NOFV Güney
16:00
16:00
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
15:00 2 : 0 MS
MS
15:00
16:00
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
16:00
18:00
Almanya - Oberliga Westfalen
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:15
17:30
17:30
Almanya - Regionalliga Batı
16:00 3 : 1 76'
76'
16:00 0 : 1 76'
76'
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
16:00
16:00
18:30
Andorra - İkinci Lig
13:00
13:00
Andorra - Premier Lig
13:00
15:30
18:00
20:30
Angola - Girabola
17:00
17:00
ER
Arjantin - Copa de la Liga
01:00 0 : 0 MS
MS
01:15 2 : 1 MS
MS
03:30 2 : 2 MS
MS
23:00
23:00
Arjantin - Primera B
23:00
Arjantin - Primera C
01:00 2 : 2 MS
MS
01:00 0 : 0 MS
MS
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
Arjantin - Primera Nacional
01:15 0 : 3 MS
MS
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
23:00
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
15:30
15:30
15:30
15:30
20:00
Avustralya - A-League, Kadınlar
06:00 5 : 3 MS
MS
08:00 2 : 0 MS
MS
08:00 1 : 1 MS
MS
Avustralya - A-Ligi
07:00 3 : 2 MS
MS
09:00 3 : 2 MS
MS
Avustralya - Kuzey NSW NPL
08:30 4 : 1 MS
MS
Avustralya - NPL,Victoria
08:00 3 : 0 MS
MS
Avustralya - NSW NPL 1
05:00 5 : 3 MS
MS
07:00 1 : 1 MS
MS
07:00 2 : 3 MS
MS
08:30 4 : 0 MS
MS
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
10:00 2 : 0 MS
MS
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
10:15 1 : 4 MS
MS
10:30 2 : 4 MS
MS
Avusturya - 2. Liga
12:30 1 : 0 MS
MS
Avusturya - Bundesliga
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Azerbaycan - Premier Lig
15:00 2 : 3 MS
MS
18:00
BAE - Division 1
16:25
16:25
16:25
16:25
16:25
Bahreyn - Premier Lig
19:00
ER
19:00
ER
19:00
ER
19:00
ER
19:15
19:15
19:15
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
14:00 1 : 4 MS
MS
16:00 3 : 0 83'
83'
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30 1 : 2 MS
MS
03:00 3 : 1 MS
MS
22:00
Bosna Hersek - Premier Lig
16:00 1 : 0 81'
81'
20:45
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
16:00
Botsvana - Premier Lig
17:00
17:00
17:00
Brezilya - Amapaense
16:00
Brezilya - Amazonense
23:00
23:00
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
ER
23:00
Brezilya - Campeonato Tocantinense
00:30 0 : 0 MS
MS
22:00
Brezilya - Candango, Serie A
01:30 1 : 1 MS
MS
21:30
22:00
Brezilya - Carioca
22:00
Brezilya - Cearense
22:00
23:00
23:00
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Brezilya - Goiano, 1. Lig
00:00 0 : 0 MS
MS
22:00
22:00
Brezilya - Maranhense
22:00
22:00
Brezilya - Mato-Grossense
00:30 2 : 3 MS
MS
Brezilya - Paraense
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
Brezilya - Paraibano
22:00
22:00
Brezilya - Paranaense
22:00
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00 1 : 0 MS
MS
02:00 2 : 0 MS
MS
22:00
23:00
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
01:00 3 : 1 MS
MS
01:00 2 : 0 MS
MS
Brezilya - Paulista, Serie A2
01:00 0 : 1 MS
MS
17:10
Brezilya - Paulista,Serie A3
01:00 0 : 2 MS
MS
01:00 4 : 0 MS
MS
16:00
Brezilya - Piauiense
23:00
Brezilya - Potiguar
22:00
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
22:30
Brezilya - Sergipano
23:00
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
01:00 0 : 0 MS
MS
22:00
22:00
22:00
Bulgaristan - Parva Liga
15:30 3 : 0 90'
90'
18:00
Cebelitarık - Ulusal Lig
18:30
21:30
Çekya - 1st Division
16:00 2 : 0 75'
75'
17:00 0 : 1 37'
37'
20:00
Çekya - CFL
12:15 3 : 0 MS
MS
12:15 1 : 1 MS
MS
12:15 3 : 1 MS
MS
12:15 1 : 1 MS
MS
16:30
ER
Çekya - FNL
12:30 4 : 0 MS
MS
Cezayir - Lig 1
18:00
ER
18:00
ER
Çin - Çin Süper Ligi
14:35 1 : 0 90'
90'
15:00 0 : 2 MS
MS
Danimarka - 1.Lig
15:00 1 : 1 MS
MS
Danimarka - Süperlig
16:00 2 : 2 73'
73'
16:00 3 : 0 78'
78'
18:00
20:00
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00 1 : 2 MS
MS
21:00
23:30
Endonezya - Liga 1
11:00 2 : 1 MS
MS
15:00 2 : 1 MS
MS
15:00 0 : 4 MS
MS
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
13:00
Ermenistan - Premier Lig
14:00
17:00
Estonya - Esiliiga
20:00
Estonya - Esiliiga B
18:00
18:00
Estonya - Premium Liiga
13:30 1 : 1 90'
90'
15:30 0 : 3 90'
90'
Etiyopya - Premier Lig
16:00
19:00
Fas - Botola Pro D1
18:00
20:00
20:00
ER
20:00
ER
Fas - Botola Pro D2
17:00
17:00
17:00
17:00
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
21:00
Finlandiya - Ykkosliigacup
15:00
Gana - Premier Lig
18:00
18:00
ER
18:00
18:00
18:00
ER
18:00
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00 3 : 1 MS
MS
03:00 2 : 0 MS
MS
05:00 0 : 0 MS
MS
20:00
Güney Afrika - Premiership
16:30 2 : 0 49'
49'
Güney Afrika - Şampiyona
16:30
16:30
Gürcistan - Erovnuli Liga
17:00 1 : 0 37'
37'
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00 1 : 0 38'
38'
Hindistan - I-Ligi
13:00 2 : 3 MS
MS
16:30 1 : 2 48'
48'
Hırvatístan - HNL
17:00 0 : 0 36'
36'
19:30
Hırvatístan - Prva NL
14:50
17:00
17:00
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00 4 : 1 MS
MS
10:00 3 : 1 MS
MS
11:30 1 : 3 MS
MS
Hong Kong, Çin - Division 1
08:30 0 : 2 MS
MS
10:30 5 : 2 MS
MS
10:30 2 : 1 MS
MS
10:30 1 : 0 MS
MS
12:30
12:30 2 : 1 MS
MS
İngiltere - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
15:30
17:00
17:00
18:00
21:00
İngiltere - Premier Lig 2
17:00
İngiltere - Şampiyona, Kadınlar
15:00
16:00
17:00
17:00
ER
17:00
17:00
İspanya - Tercera Federacion, Grup 1
14:00
15:30
18:30
19:00
19:00
20:00
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10
13:30
14:00
14:00