2500 Metre Kanalizasyon Hattı Yapılıyor

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Dere Mahallesi Doğanbey Sokakta kanalizasyon altyapı yenileme çalışmasına başladı. Dere Mahallesi ile Bağlarbaşı Mahallerini kapsayan kentsel dönüşüm alanında artacak olan nüfus yoğunluğu düşünülerek..

2500 Metre Kanalizasyon Hattı Yapılıyor
Yayınlanma: Güncelleme: 78 views

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Dere Mahallesi Doğanbey Sokakta kanalizasyon altyapı yenileme çalışmasına başladı.

Dere Mahallesi ile Bağlarbaşı Mahallerini kapsayan kentsel dönüşüm alanında artacak olan nüfus yoğunluğu düşünülerek yapılan çalışmalar Ziver Tüzel Caddesi, Doğanbey Sokak ve Vatan Caddesi güzergâhlarında devam edecek.

Yapılan altyapı çalışması hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Mevcut altyapıda yer alan 200’lük boruların yerine yeni döşenmeye başlayan 300, 400 ve 600’lük borularla yenileniyor. Ayrıca ek olarak aynı ölçülerde borular döşüyoruz. Bu bölgemiz hem artan nüfus yapısıyla ve kentsel dönüşümün tamamlanmasıyla nüfus yoğunluğundan dolayı altyapı yetersiz kalacaktı. Yapmış olduğumuz 2 bin 500’lük altyapı kanalizasyon çalışmasıyla altyapımızda oluşabilecek problemlerinde önüne geçmiş olacağız” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.