Akasya Plajı’nda Rutin Temizliğe Devam

Yalova Belediyesi ekiplerince Akasya Plajı’nda temizlik çalışmaları rutin olarak devam ediyor. Şehir merkezinin tek ücretsiz plajının kumsal temizlikleri aksatılmadan yapılıyor. Kumsal şemsiyeleri ile farklı bir havası olan plaja; yüzer duba..

Akasya Plajı’nda Rutin Temizliğe Devam
Yayınlanma: Güncelleme: 77 views

Yalova Belediyesi ekiplerince Akasya Plajı’nda temizlik çalışmaları rutin olarak devam ediyor.

Şehir merkezinin tek ücretsiz plajının kumsal temizlikleri aksatılmadan yapılıyor. Kumsal şemsiyeleri ile farklı bir havası olan plaja; yüzer duba iskelesi de geçtiğimiz günlerde konulmuştu. Düzenli olarak çalışma yapan ekipler, plajlara plastik vb. gibi atıkların atılmamasına yönelik uyarılarını da yineledi.

Temizlemek Bizim İşimiz Duyarlı Olmak Vatandaşların…

Çalışmaların rutin olarak yapıldığını kaydeden ekipler, “Bizler günlük olarak zaten temizlik çalışmalarımızı yapıyoruz. Ancak gördüğümüz manzaralar karşısında üzülüyoruz. Gerek plastik gerekse cam şişe gibi atıkları her gün topluyoruz. Vatandaşlarımızdan ufak da olsa bir ricamız var. Lütfen çöplerinizi çöp kutularını bırakın. Temiz bir çevreye hepimizin ihtiyacı var. Temizlemek elbette bizim işimiz ama duyarlı olmak da sizin” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.