Başkan Numan Soyer Çocuk Bilim Sanat Şenliğine Katıldı

Çınarcık Meslek Yüksek Okul Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin Yalova Üniversitesi Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezinde hazırlamış olduğu Çocuk Bilim ve Sanat Şenliğine katılım bir hayli fazlaydı. Çınarcık Belediye Başkanı..

Başkan Numan Soyer Çocuk Bilim Sanat Şenliğine Katıldı
Yayınlanma: Güncelleme: 75 views

Çınarcık Meslek Yüksek Okul Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin Yalova Üniversitesi Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezinde hazırlamış olduğu Çocuk Bilim ve Sanat Şenliğine katılım bir hayli fazlaydı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Çınarcık Meslek Yüksek Okul Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin hazırlamış olduğu Çocuk Bilim ve Sanat Şenliğinde öğrencileri yalnız bırakmadı.

Çocuk Bilim ve Sanat Şenliği açılış konuşmasının ardından Bilim ve Sanat Şenliği tanıtım sunumu ile devam etti.  Çınarcık Meslek Yüksek Okul Çocuk Gelişimi Programı drama gösterisinin ardından üniversite öğrencilerin bilim ve sanat adına yapmış olduğu eserler sergide yer aldı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, sergiyi tek tek gezerek öğretmen ve öğrencilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.