Başkan Numan Soyer İşçi Personelini Mutlu Etti

Çınarcık Belediyesinde çalışan işçi personellerini ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı. Çınarcık Belediyesi ile 43 işçinin sosyal haklarındaki gerekli düzenlemeleri kapsayan toplu iş sözleşmenin son oturumu Çınarcık Belediyesi Hizmet Binasında..

Başkan Numan Soyer İşçi Personelini Mutlu Etti
Yayınlanma: Güncelleme: 178 views

Çınarcık Belediyesinde çalışan işçi personellerini ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı.

Çınarcık Belediyesi ile 43 işçinin sosyal haklarındaki gerekli düzenlemeleri kapsayan toplu iş sözleşmenin son oturumu Çınarcık Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Toplantıda Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar , Çınarcık Belediyesi işçi temsilcisi Osman Asal katıldı.

Toplu iş sözleşmesi Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ile Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar tarafından imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer “Toplu iş sözleşmesinde kurumumuzun haklarını gözeterek , işçi personelimizi de mutlu eden bir karara bağladık. Toplu iş sözleşmesinin işçi personelimiz ve belediyemiz için hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar “Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in iyi niyetli yaklaşımı sonucunda toplu iş sözleşmesini bir karara bağladık . Tüm Çınarcık Belediyesi işçi personelini imzalanan toplu iş sözleşmesinden dolayı mutlular ve Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e göstermiş olduğu ilgi ve özenden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.