Başkan Oral: “AltınŞehri keşfetmeye davet ediyorum”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Kültür Turizm Müdürlüğü’nün Yalova İnfo Gezisi Programı kapsamında misafirlerini Hersek Lagününde ağırladı. Davetliler, Hersekzade Ahmetpaşa Külliyesi, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi..

Başkan Oral: “AltınŞehri keşfetmeye davet ediyorum”
Yayınlanma: Güncelleme: 265 views

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Kültür Turizm Müdürlüğü’nün Yalova İnfo Gezisi Programı kapsamında misafirlerini Hersek Lagününde ağırladı.

Davetliler, Hersekzade Ahmetpaşa Külliyesi, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi ile Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ve Altınova Belediyesi Hersek Dilburnu Deniz Feneri’ni gezerek incelemelerde bulundular.

“Ciddi çalışmalar yapıyoruz”

Misafirleri Hersek Lagününde ağırlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede tarihi, sanayiyi, tarımı ve kültürü bir arada yürüttüklerini, bu değerlere turizmi de eklemek için ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Oral, “Ülkemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızı masmavi denizi, yemyeşil ormanları, tarihi geçmişi ve birçok güzelliği bünyesinde barındıran AltınŞehir Altınova’mızı keşfetmeye davet ediyorum” dedi.

“Atılımlar gerçekleştirdik”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ilçenin turizm konusunda önemli çalışmalar ve atılımlar gerçekleştirdiğini kaydetti. Oral, “Turizm, yarattığı iş kolları ve istihdam olanakları ile dünya ekonomisinde çok büyük yer tutan sürekli gelişim gösteren bir endüstridir. Turizmin giderek çeşitlenmesi, tüm yıla yayılması ve insanların gezi alışkanlıklarının değişmesi her yıl daha fazla insanın seyahat etmesine ve dolayısıyla sosyal ve kültürel alışverişin artmasına olanak sağlamaktadır” diye konuştu.

Geziye, Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Ziya Karatekin de katıldı.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.