Başkan Oral: “Görevimizin Başındayız. Altınova İçin Canla Başla Çalışmaya Devam”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Görevimizin başında, Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim Altınova’ya sözümüz, daha yapacak çok işimiz var” diye konuştu. Başkan Oral, “Sorumluluklarımızın farkındayız…

Başkan Oral: “Görevimizin Başındayız. Altınova İçin Canla Başla Çalışmaya Devam”
Yayınlanma: Güncelleme: 157 views

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Görevimizin başında, Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim Altınova’ya sözümüz, daha yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

Başkan Oral, “Sorumluluklarımızın farkındayız. Akıllı kararlarla kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Daha yapacak çok işimiz var”

Hayata geçirdiği vizyon projeler ile Altınova’yı her anlamda marka kent yapan Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Görevimizin başında, Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim Altınova’ya sözümüz, daha yapacak çok işimiz var. Sorumluluklarımızın farkındayız. Akıllı kararlarla kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz inşallah. Bizim anlayışımız her zaman her koşulda hizmet siyasetidir. Gerisi, büyüklerimizin, Sayın Cumhurbaşkanımız, Partim, İl Başkanımızın takdiridir. Bize düşen, bugüne kadar olduğu gibi verilen görevleri layıkıyla yapmak.”

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.