Başkan Soyer’den Doğalgaz Müjdesi

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ARMAGAZ) yetkilileriyle bir araya gelerek ilçedeki doğalgaz olmayan sokaklara yönelik önemli bir adım attı. Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ARMAGAZ)..

Başkan Soyer’den Doğalgaz Müjdesi
Yayınlanma: Güncelleme: 71 views

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ARMAGAZ) yetkilileriyle bir araya gelerek ilçedeki doğalgaz olmayan sokaklara yönelik önemli bir adım attı.

Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ARMAGAZ) Bölge Müdürü Andaç Karalıkay ve Armagaz İşletme Müdürü İbrahim Aşçı ile yapılan toplantı sonucunda, ilçenin daha fazla hane ve iş yerine doğalgaz ulaştırılması için kapsamlı bir çalışma başlatılacağı müjdesi Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer tarafından verildi.

Bu projeyle birlikte, Çınarcık’ın enerji ihtiyacının daha verimli ve ekonomik bir şekilde karşılanması hedefleniyor. Hem çevre dostu hem de ekonomik bir çözüm olan doğalgazın ilçede yaygınlaşmasıyla birlikte, Şubat ayı içerisinde Bitlis Sokak, Samsun Sokak ve Küçük Hasanbaba Sokaktaki vatandaşların daha konforlu bir yaşam sürdürebileceği hedefleniyor.

Uzun yıllar boyunca Bitlis Sokak, Samsun Sokak ve Küçük Hasanbaba Sokakta ikamet eden halkın doğalgaz sorunu atılan adım ile kısa sürede çözüme kavuşturulacak.

Bu önemli adımın ilçeye ve vatandaşlarına sağlayacağı faydaların yanı sıra, enerji verimliliği ve çevresel etkiler açısından da büyük önem taşıyor.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.