Başkan Tutuk: “Gençler, YKS Sınav Ücretleriniz Bizden”

Yalova Belediyesi ile Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında YKS sınavına girecek olan öğrencilerin sınav ücretleri Yalova Belediyesi tarafından karşılanacak. YKS Sınavına girecek olan öğrencilerin..

Başkan Tutuk: “Gençler, YKS Sınav Ücretleriniz Bizden”
Yayınlanma: Güncelleme: 56 views
Yalova Belediyesi ile Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında YKS sınavına girecek olan öğrencilerin sınav ücretleri Yalova Belediyesi tarafından karşılanacak.
YKS Sınavına girecek olan öğrencilerin sınav ücretlerinin karşılanacağı protokolün imzalarını Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe tarafından karşılıklı olarak atıldı.
Başkan Tutuk, ‘Öğrencilerimizin Yanında Mustafa Ağabeyleri Var’
İmzalanan protokol sonrası bir açıklama yapan Başkan Tutuk: “İlimiz merkezinde öğrenim gören ve YKS sınavına girecek olan 12’inci sınıf öğrencilerimizin sınav ücretlerini Yalova Belediyesi olarak karşılayacağız. 25 Lisede 1980 öğrencimize yapmış olduğumuz bu uygulamanın gençlerimize moral olacağını düşünüyoruz. Ayrıca öğrencilerimize girecekleri sınavda başarılar dilerim. Unutmasınlar ki öğrencilerimizin her zaman yanlarında Mustafa Ağabeyleri olacak. Bununla birlikte Yalova’nın Gençlerle Güzel olduğunu belirtmek isterim” dedi.
Akmeşe ‘Yalova’da İlk Defa Oluyor’
Yalova Belediyesi’nin her zaman eğitim ve öğretim camiasına destek verdiğini belirten Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe: “Yalova Belediyesi her zaman eğitim teşkilatına bileşenlerine ve öğrencilerimize hizmet etme konusunda üstün gayret sarf ediyorlar. Ayrıca yapmış olduğumuz protokol öncesi sınav ücretlerini yatırmış olan öğrencilerimiz, makbuzlarını ibraz etmeleri durumunda da vermiş oldukları ücretleri tekrar geri alabilecekler. Bu da Yalova’da ilk defa Sayın Mustafa Tutuk’un vesilesiyle olan bir girişimdir. Burada sizlerin huzurunda Başkanımız Mustafa Tutuk’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.