Başkan Tutuk Partililer ve Vatandaşlar Tarafından Coşkuyla Karşıladı
Başkan Tutuk Partililer ve Vatandaşlar Tarafından Coşkuyla Karşıladı
Bugün İstanbul’da Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı açıklanan Ak Parti Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Cumhuriyet Meydanında parti teşkilatı ve vatandaşlar tarafından karşılandı…
Yayınlanma:Güncelleme:59 views
Bugün İstanbul’da Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı açıklanan Ak Parti Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Cumhuriyet Meydanında parti teşkilatı ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Burada vatandaşlara hitap eden Ak Parti Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk; “Yalova tarihinde yapılmamış yatırım ve hizmetleri yaptık. Yeni dönemde daha iyilerini hep birlikte yapacağız” dedi.
Ak Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ise açıklamasında” 31 Mart sabahına kadar terimizin son damlasına kadar çalışacak, Yalova’mızı hakettiği değere ve hizmete kavuşturarak milletimizin derdi ile hemhâl olacağız” açıklamasını yaptı.