Belediye Başkanları, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer..
Belediye Başkanları, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar ile birlikte Polis Haftası münasebetiyle Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu ziyaret ettiler.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.