Çiftlikköy Sahilinde Bozulan Kesimler Yenilendi

Çiftlikköy Sahil Yürüyüş Yolu’nun 1. ve 2. etabındaki 3000 metrelik kesimde Çiftlikköy Belediyesi ekipleri tarafından revize çalışmaları yapılıyor. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın talimatıyla kordonda tartan pist kısmında yaşanan..

Çiftlikköy Sahilinde Bozulan Kesimler Yenilendi
Yayınlanma: Güncelleme: 95 views

Çiftlikköy Sahil Yürüyüş Yolu’nun 1. ve 2. etabındaki 3000 metrelik kesimde Çiftlikköy Belediyesi ekipleri tarafından revize çalışmaları yapılıyor. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın talimatıyla kordonda tartan pist kısmında yaşanan bozulmaları tespit eden ekipler, belirlenen noktalarda gerekli düzeltmeleri yapıyor. Tartan pistin malzemesinin zamanla rüzgar, nem gibi doğal koşullara maruz kaldığından dolayı eskidiğini dile getiren Başkan Silpagar, “Tüm Çiftlikköyümüzün ortak kullanım alanı olan sahilimizdeki yürüyüş yolundan her gün binlerce hemşerimiz yararlanıyor. Dolayısıyla buraları korumak, sahip çıkmak hepimizin de görevi. Bunun yanı sıra doğa şartları da malzemeye zarar verdiğinden dolayı zaman zaman bu gibi yenilemeleri yıprandığını tespit ettiğimiz noktalarda yapıyoruz. Amacımız sahilimizde 3 kilometreye yaklaşan bu düzenlenmiş kısmın en güzel şekilde korunması, çünkü buradan tüm halkımız faydalanıyor. Çiftlikköy için canla başla hizmet vermeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.