Çiftlikköylü Öğrencilere Geri Dönüşüm Günü Hediyesi

Çiftlikköy Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, 17 Mayıs Uluslararası Geri Dönüşüm Günü’nde öğrencilere satranç takımları hediye etti. Belediyenin Sıfır Atık Merkezi’ne en fazla geri dönüştürülebilir atık getiren Ruhsar..

Çiftlikköylü Öğrencilere Geri Dönüşüm Günü Hediyesi
Yayınlanma: Güncelleme: 41 views

Çiftlikköy Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, 17 Mayıs Uluslararası Geri Dönüşüm Günü’nde öğrencilere satranç takımları hediye etti.

Belediyenin Sıfır Atık Merkezi’ne en fazla geri dönüştürülebilir atık getiren Ruhsar Aksoy İlkokulu’nu ziyaret eden Çiftlikköy Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Emine Yeşim Aras, dört sınıfa birer satranç takımı hediyelerini takdim etti. Aras, pek çok okuldan öğrencileri Sıfır Atık Merkezi’nde misafir ettiklerini dile getirerek, “Öğrenciler, merkezimizde geri dönüşüm ve sıfır atık kavramlarını yerinde öğreniyorlar. Ayrıca kompost tesisimizdeki çalışmalarla ilgili bilgiler de veriyoruz. Sıfır Atık konusunda farkındalığın ve çevre bilincinin artması için biz de 17 Mayıs Uluslararası Geri Dönüşüm Günü’nde böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. En fazla geri dönüştürülebilir atığı toplayan Ruhsar Aksoy İlkokulu’nun 2. Sınıf öğrencilerine Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele’nin hediyesi olarak satranç takımları hediyelerini takdim ettik. Sıfır Atık Merkezimizi ziyaret ederek geri dönüşüme destek veren öğrencilerimize hediyelerimiz devam edecek” diye bilgi verdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.