Çınarcık Belediyesi tarafından yapılan yeni modern itfaiye hizmet binasının yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çınarcık Hasanbaba Mahallesi Termal Caddesi yolu üzerinde yer alan yeni itfaiye hizmet binasının betonarme yapısı..
Çınarcık Belediyesi tarafından yapılan yeni modern itfaiye hizmet binasının yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Çınarcık Hasanbaba Mahallesi Termal Caddesi yolu üzerinde yer alan yeni itfaiye hizmet binasının betonarme yapısı tamamlanmış olup iç cephe,dış cephe ve bahçe düzenleme çalışmalarına başlanacaktır.
Yeni itfaiye hizmet binası toplam 650 metrekare inşaat alanına sahip 2 katlı binada; 4 araç peronuna sahip 8 araçlık peron, lokal, eğitim salonu, spor salonu, ofisler, çamaşırhane ve yatakhaneden oluşmaktadır.
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, yeni itfaiye hizmet binası yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı. En kısa zamanda yeni itfaiye hizmet binasının bitirilmesi talimatını verdi.
Çınarcık Belediyesi, vatandaşın can ve mal güvenliğinin korunması bakımından hayati önem taşıyan itfaiye teşkilatını ekip, araç, ekipmanla güçlendirdikten sonra daha iyi hizmet verebilmek içinde yeni itfaiye hizmet binası çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.