Çınarcık’ta Kayan Bölgelerde İnceleme Yapıldı

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürlüğü’ne bağlı Risk Belirleme ve Önleme Daire Başkanı Gökhan Yılmaz, Çınarcık’taki kayan bölgelerde..

Çınarcık’ta Kayan Bölgelerde İnceleme Yapıldı
Yayınlanma: Güncelleme: 103 views

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürlüğü’ne bağlı Risk Belirleme ve Önleme Daire Başkanı Gökhan Yılmaz, Çınarcık’taki kayan bölgelerde inceleme yaptılar.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürlüğü’ne bağlı Risk Belirleme ve Önleme Daire Başkanı Gökhan Yılmaz, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, Çınarcık Belediyesi Meclis Üyesi Nizamettin Balkaya Çınarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürü Sinem Sakallıoğlu, Çınarcık Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Levent Öztürk, Prof. Dr. Aykut Akgün, Doğal Afet Risklerini Azaltma Çalışma Grup Başkanı R. Selçuk Yardımcıel, KGM 14. Bölge Müdür Yrd. Gökhan Gölbaşı, 14. Bölge Ar-Ge Başmühendisi Adem Yeşil, Jeolojik Hizmetler Şube Müdürü Aydın Durukan, Jeolojik Etütler Şefi Burcu Bilici, Jeolojik Etüt Müh. H. Büşra Tunca Parlar, Tuğba Şentürk, Ahmet Demir ve AFAD yetkilileri ilçe genelindeki kayan bölgelerde incelemeler yaptılar.

Yapılan incelemeler sonrasında Poyraz Caddesi ve Hasanbaba bölgesinde kayan alanlarda sorunun kalıcı çözümüne yönelik çalışmalara devam edilecek.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.