Fazlaca: Bayramımız Kutlu Olsun

Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı. İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını kutlayan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, “Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. El ele..

Fazlaca: Bayramımız Kutlu Olsun
Yayınlanma: Güncelleme: 62 views

Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını kutlayan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, “Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. El ele vererek bu zor günleri aşıp inşallah yeniden eski bayramları hep birlikte yaşayacağız” dedi.

“Birlik ve dayanışmamızı artırmalı”

Başkan Fazlaca yaptığı açıklamada, “Bayramların toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için eşsiz bir fırsattır. Bayramların huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olduğu, güzel ahlakı, insanlara iyi davranmayı, küçükleri sevindirmeyi, büyüklere saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatır.

Bu vesileyle; vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, Bayram’ın Ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Bayramlaşma 1. gün

Altınova Belediyesi’nin Kent Bayramlaşması Bayramın 1. Günü 10 Nisan 2024 Çarşanba günü saat 14.00’te Altınova Belediyesi Hizmet Binası Zemin Katında gerçekleştirilecek.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.