Gazipaşa Caddesi Çevresindeki Yosunlar Temizlendi

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Gazipaşa Caddesi kıyı şeridinde yosun temizliği gerçekleştirdi. Yosunlar kepçe yardımıyla toplandı. Yalova Belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmada kıyı şeridinde biriken yosunlar, araçlar yardımıyla temizlendi. Ayrıca..

Gazipaşa Caddesi Çevresindeki Yosunlar Temizlendi
Yayınlanma: Güncelleme: 65 views

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Gazipaşa Caddesi kıyı şeridinde yosun temizliği gerçekleştirdi. Yosunlar kepçe yardımıyla toplandı.

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmada kıyı şeridinde biriken yosunlar, araçlar yardımıyla temizlendi. Ayrıca ekipler, kayalık bölgelerde ve Akasya Parkı çevresinde de kötü kokuya sebep olan yosunları da temizledi.

Vatandaşların yoğun olmadığı saatlerde temizlik çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten yetkililer; “Gazipaşa Caddesi’nde yapmış olduğumuz çalışma ile sahil kısmında ve kayalıklardaki yosunların temizleme çalışmasını yaptık. Dalgalar sebebiyle kıyı şeridine ulaşan yosunlar, kötü koku ve görüntüye sebep oluyor. Bu sebeple haftada en az 1 gün bu çalışmayı rutin olarak gerçekleştiriyoruz” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.