gençler Termal’i yakından tanıma ve tanıtma fırsatı buldular

Gençlik Otobüsü projesi kapsamından katılımcı   MCD Gençlik Ajansı tarafından düzenlenen Gençlik Otobüsü projesi, bu yıl 13. kez gerçekleştirildi ve Yalova Valiliği, Yalova Termal Belediyesi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası..

gençler Termal’i yakından tanıma ve tanıtma fırsatı buldular
Yayınlanma: Güncelleme: 86 views

Gençlik Otobüsü projesi kapsamından katılımcı

 

MCD Gençlik Ajansı tarafından düzenlenen Gençlik Otobüsü projesi, bu yıl 13. kez gerçekleştirildi ve Yalova Valiliği, Yalova Termal Belediyesi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından desteklendi. Proje kapsamında, gençler Yalova’da bir araya gelerek Odamız Yönetim kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Galip Atik ve Meclis Katip Üyesi Ercan Özel’i ziyaret ettiler.

 

Ziyaret sonrasında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gençlere Termal ile ilgili bir info gezisi düzenlendi. Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen gençler, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Galip Atik anlatımıyla Termal’i yakından tanıma ve tanıtma fırsatı buldular. Gençler, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak Termal’de gezdiler ve bolca fotoğraf çektiler. Bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşarak ilin tanıtımına katkıda bulundular.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Galip Atik , “Bu tür etkinlikler, gençlerin farklı şehirleri keşfetmelerine ve yeni yerler hakkında bilgi edinmelerine olanak sağlar. Aynı zamanda, gençlerin sosyal medya kullanımıyla ilin turizm potansiyelini daha geniş kitlelere ulaştırması da önemli bir tanıtım aracıdır. Gençlerin Termal hakkında olumlu deneyimlerini paylaşmaları, potansiyel ziyaretçilerin ilgilerini çekebilir ve Yalova’nın turizm sektörüne katkı sağlayabilir” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.