İl Özel İdaresi tarafından asfaltın maliyetini azaltmak ve kuruma gelir kazandırmak için yapılan asfalt tesisi kısa süre sonra açılacak. Köy yolları başta olmak üzere yol kalitesini arttıracak tesisle ilgili bilgi..
Yayınlanma:Güncelleme:115 views
İl Özel İdaresi tarafından asfaltın maliyetini azaltmak ve kuruma gelir kazandırmak için yapılan asfalt tesisi kısa süre sonra açılacak. Köy yolları başta olmak üzere yol kalitesini arttıracak tesisle ilgili bilgi veren İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Yalova İl Özel İdaresi olarak, ilimize çok önemli bir tesis kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Yakında açılışını yapacağımız 160 ton/saat kapasiteli Asfalt Plent Tesisi ile köylerimizin ve belediyelerimizin asfalt ihtiyacını daha etkin bir biçimde ve yüksek standartlarda karşılayacağız. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”