İletişim Zirvesi Yalova Üniversitesinde Gerçekleşti

Yalova Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü, Sağlık, Spor Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, İletişim Kulübü ve Yalova Belediyesinin ortaklığıyla ‘İletişim Zirvesi’ düzenlendi. Zirveye Yalova..

İletişim Zirvesi Yalova Üniversitesinde Gerçekleşti
Yayınlanma: Güncelleme: 177 views

Yalova Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü, Sağlık, Spor Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, İletişim Kulübü ve Yalova Belediyesinin ortaklığıyla ‘İletişim Zirvesi’ düzenlendi.

Zirveye Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hamit Er ve Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakülte Dekanı Prof. Dr. Fethi Güngör ile akademisyenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleşen İletişim Zirvesi öncesinde Vali Erol ve Rektör Bahçekapılı, Yalova Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nursel Karaca’nın ‘Ruhun Sanatla İletişimi’ ve Yalova Üniversitesi Öğr. Gör. Yasin Yılmaz’ın ‘Kadrajımdan Ezgiler’ adlı sergilerini gezdiler.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan İletişim Zirvesi’nin açılış konuşmasını Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı yaptı. Konuşmasında, iletişimin insan yaşamının başından beri insana dair yegâne önemli özellik olduğunu belirten Rektör Bahçekapılı, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti ve verimli bir zirve olması temennilerini sunarak sahneden ayrıldı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği İletişim Zirvesi, iş hayatında önemli başarılar elde etmiş Dr. Kürşad Şahin, Dr. Abdülkadir Ceylan, Bilal Boğa, Ahmet Onur Yeygün, Turhan Yavuz ve Tuğba Çakıroğlu’nun başarı hikayeleriyle devam etti.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.