İsmetpaşa Mahallesi’nde Çalışmalar Yoğunlaştı

Yalova Belediyesi ekipleri, İsmetpaşa Mahallesi’nde 3 bin 500 metre kanalizasyon 3 bin metre yağmursuyu hattı yapımına başladı. Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan incelemeler sonuncunda mevcut olan..

İsmetpaşa Mahallesi’nde Çalışmalar Yoğunlaştı
Yayınlanma: Güncelleme: 102 views

Yalova Belediyesi ekipleri, İsmetpaşa Mahallesi’nde 3 bin 500 metre kanalizasyon 3 bin metre yağmursuyu hattı yapımına başladı.

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan incelemeler sonuncunda mevcut olan su ve kanalizasyon hatlarının yetersiz kalan kısmındaki sokaklardan boruların çapları büyütülerek yenileme çalışmaları yapılıyor.

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Yetkileri; “İsmetpaşa Mahallesi’nde ekiplerimizin tespit ettiği noktalarda su ve kanalizasyon hatlarında yenileme çalışması yapıyoruz. Mahallemizde tespit etmiş olduğumuz sokaklarda 3 bin 500 metre kanalizasyon ve 3 bin metre yağmursuyu hattını yenileyeceğiz. Mevcut olan hatlarda bulunan boruların çaplarını büyüterek gerçekleştirmiş olduğumuz yenileme çalışmalarını en kısa sürede tamamlayıp mahallemizde yaşanan sıkıntıların önüne geçmiş olacağız” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.