Konteynerler Değiştirildi

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kirazlı Sanayi Bölgesi’nde bulunan çöp konteynerleri yenileriyle değiştirildi. Yalova Belediyesi ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta sonu esnafların işlerini aksatmamak için dükkânların kapalı olduğu zamanda yapılan..

Konteynerler Değiştirildi
Yayınlanma: Güncelleme: 108 views

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kirazlı Sanayi Bölgesi’nde bulunan çöp konteynerleri yenileriyle değiştirildi.

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta sonu esnafların işlerini aksatmamak için dükkânların kapalı olduğu zamanda yapılan değişiminde toplam 106 adet yeni konteyner yerlerine konuldu.

Eskimiş, paslanmış ve hasar görmüş konteynerlerin yenileriyle değiştirildiğini belirten Yalova Belediyesi ekipleri; “Kirazlı Sanayi Bölgesi’nde bulunan konteynerlerin bir çoğu kullanılamaz ve atıl durumdaydı. Yapmış olduğumuz tespitler sonrasında toplam 106 adet değişim gerçekleştirdik ve yeni konteynerleri mevcut yerlerini koyduk” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.