Kültür ve Tarihe Gezileri Başladı

Altınova Belediyesi’nin ilçede yaşayan vatandaşlara yönelik Sakarya taraklı, Bolu Göynük ve Ankara Beypazarı ilçelerini kapsayan kültür ve tarih gezisi başladı. Altınova Belediyesi’nin kültür ve tarih gezileri devam ediyor. Altınova Belediyesi,..

Kültür ve Tarihe Gezileri Başladı
Yayınlanma: Güncelleme: 68 views

Altınova Belediyesi’nin ilçede yaşayan vatandaşlara yönelik Sakarya taraklı, Bolu Göynük ve Ankara Beypazarı ilçelerini kapsayan kültür ve tarih gezisi başladı.

Altınova Belediyesi’nin kültür ve tarih gezileri devam ediyor. Altınova Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşları, Sakarya taraklı, Bolu Göynük ve Ankara Beypazarı ilçelerini kapsayan kültür ve tarih gezisi start aldı.

“Yeni yerler keşfediyoruz”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kültür gezilerimiz kapsamında Altınovalı hemşerilerimizle her fırsatta yeni yerler keşfediyoruz. Bu rotamızda Sakarya Taraklı, Bolu Göynük ve Ankara Beypazarı’nı ziyaret ediyoruz” diye konuştu.

Başvurular Belediyeye

Altınova Belediyesi; Sakarya taraklı, Bolu Göynük ve Ankara Beypazarı ilçelerini kapsayan kültür ve tarih gezisi düzenliyor. Tarih ve Kültür Turumuza katılmak isteyen ilçe halkının başvurularını, 8 Aralık 2023 Cuma günü 08.30-17.00 saatleri arası Altınova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapması gerekiyor.

Gezi, ücretsiz

Gezinin aralık ayı içerisinde haftada 3 gün gerçekleştirileceğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz gezilerimize ülkemizin önemli tarihi ve kültürel bölgelerini kapsıyor. Vatandaşlarımızı bu gezilerimize katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.