Lösemili Çocuklarımız İçin Işıklar Turuncu Yandı

Yalova Belediyesi, Lösemili Çocuklar Haftası’na farkındalık sağlamak amacıyla Yalova’da dere kenarlarının ve Akşemsettin Köprüsü’nün led ışıklarını turuncuya çevirdi. Yalova Belediyesi, Kasım Ayının 2-8 günleri arasındaki Lösemili Çocuklar Haftası’nın toplumumuza farkındalık..

Lösemili Çocuklarımız İçin Işıklar Turuncu Yandı
Yayınlanma: Güncelleme: 127 views

Yalova Belediyesi, Lösemili Çocuklar Haftası’na farkındalık sağlamak amacıyla Yalova’da dere kenarlarının ve Akşemsettin Köprüsü’nün led ışıklarını turuncuya çevirdi.

Yalova Belediyesi, Kasım Ayının 2-8 günleri arasındaki Lösemili Çocuklar Haftası’nın toplumumuza farkındalık oluşturması amacıyla şehrin en güzel ışıklarını turuncu renge çevirdi. Oldukça dikkat çeken turuncu ışıklar, Yalova halkının da büyük beğenisini topladı. Fotoğrafları çekilen güzel karelerin paylaşımı hem Yalova’yı güzelleştirirken hem de yürekleri ısıttı.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Lösemili Çocuklar Haftası ile ilgili olarak “Lösemi, tedavi edilebilen bir hastalıktır. Lösemi tedavisi gören çocukların, moral ve motivasyonunun sevgiyle yüksek tutulması oldukça önemlidir. Çünkü çocuklarımızın en temel ihtiyacı sevgi ve umuttur. Her yıl binlerce küçük beden lösemi hastalığına yakalanıyor. Bu hastalıkla mücadelede sevginin ve umudun iyileştirici gücünün asla unutulmaması gerekmektedir” sözlerini dile getirdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.