Mazgal ve Rögarlar Temizleniyor

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından, yağışların ardından veya doğal yollarla tıkanan, akabinde kötü kokulara sebep olan mazgal ve rögarlar temizleniyor. Yapılan çalışmalar kapsamında şehir merkezinde bulunan mazgal..

Mazgal ve Rögarlar Temizleniyor
Yayınlanma: Güncelleme: 119 views

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından, yağışların ardından veya doğal yollarla tıkanan, akabinde kötü kokulara sebep olan mazgal ve rögarlar temizleniyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında şehir merkezinde bulunan mazgal ve kanalizasyon rögarlarında biriken hafriyat, çöp atığı, pis su ve diğer atıklar temizleniyor.

Yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarında temizlik çalışmaları yapan Yalova Belediyesi ekipleri, kanallarda biriken atıkları temizleyerek kanalların tıkanmasını önlüyor. Şehrin birçok noktasında birbirinden farklı alanlarda faaliyet sürdüren ekipler, mazgallarda temizlik çalışmaları yapıyor.

Yapılan mazgal temizliği çalışmaları ile yağış anında oluşabilecek tıkanıklıklar önleniyor. Yalova Belediyesi ekipleri, mazgal temizleme çalışmalarında, cadde ve sokaklar üzerindeki yağmur suyu kanallarındaki mazgalları kaldırıp, içlerinde biriken kum, kâğıt, yaprak, izmarit gibi yabancı maddeleri temizliyor.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.