Nöroloji Profesörü Tıp Fakültesinde Göreve Başladı

Nöroloji Anabilim Dalı Uzmanı Prof. Dr. Sibel Güler, Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesinde göreve başladı. Prof. Dr. Sibel Güler Kimdir? Bursa doğumlu Prof. Dr. Sibel Güler, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 2001..

Nöroloji Profesörü Tıp Fakültesinde Göreve Başladı
Yayınlanma: Güncelleme: 200 views

Nöroloji Anabilim Dalı Uzmanı Prof. Dr. Sibel Güler, Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesinde göreve başladı.

Prof. Dr. Sibel Güler Kimdir?

Bursa doğumlu Prof. Dr. Sibel Güler, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 2001 yılı mezunu olup, 2009 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde Nöroloji İhtisasını tamamlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. 2011 yılında Trakya Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak göreve başlamış, 2016 yılında Doçent ünvanını, 2021 yılında Profesör unvanını almıştır. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında Transkranial ve Esktrakranial Doppler Eğitimi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi / Nöroloji Anabilim Dalı’nda Hareket Bozuklukları, Davranış Nörolojisi ve Multiple Skleroz alanında eğitim almıştır.

Prof. Dr. Sibel Güler 2017-2018 yıllarında Londra’da University Collage London Hospital NHS /National Hospital for Neurology and Neurosurgery merkezinde aktif olarak görev yapmıştır.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.