Oral: “Yeni Yıl, Hayırlar Getirsin”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaşların yeni yılını kutladı. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “2024 yılının; ilçemize, Yalova’mıza, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini diler, Mekke’nin Fethi’nin 1393’üncü yılını..

Oral: “Yeni Yıl, Hayırlar Getirsin”
Yayınlanma: Güncelleme: 132 views

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaşların yeni yılını kutladı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “2024 yılının; ilçemize, Yalova’mıza, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini diler, Mekke’nin Fethi’nin 1393’üncü yılını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

“Türkiye Yüzyılı başlamıştır”

Başkan Oral yayınladığı mesajda, “2024 yılını insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yıl; yeni umutlar, yeni heyecanlar barındırır. 2024 yılının her alanda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu Türkiye Vizyonu vardır! Vakit gelmiştir! Artık Türkiye Yüzyılı başlamıştır” diye konuştu.

“Aşk ile hizmetlere devam”

Başkan Oral yayınladığı mesajda, ”Tüm vatandaşlara sağlıklı, huzurlu, mutlu nice yıllar dilerim. Yeni yılla birlikte yeni hizmetlere devam edecek. İlçemizi layık olduğu yerlere hep birlikte taşıyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle barış ve kardeşliğin egemen olduğu dünyada tüm güzelliklerin sizlerle olması dileğiyle, hemşerilerimizin yeni yılını kutluyorum” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.