“Ortak Paydamız Yalova”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın (YTSO) yeni yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette, iki kurum arasında yapılacak ortak çalışmalarla Yalova’da sinerji yaratılması, şehrin gelişmesi..

“Ortak Paydamız Yalova”
Yayınlanma: Güncelleme: 214 views

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın (YTSO) yeni yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette, iki kurum arasında yapılacak ortak çalışmalarla Yalova’da sinerji yaratılması, şehrin gelişmesi için yine şehrin ortaya koyacağı iradeye tüm kesimlerce sahip çıkılması kararı alındı.

Tutuk’un yaptığı ziyarette Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman,Volkan Dadaloğlu ve Naim Ardıç ile Meclis Üyeleri Ahmet Kumali ve İnanç Kaya da yer aldı. YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyarette bugüne kadar yapılan çalışmalar, ileriye dönük yatırımlar ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

“Çalışmalarınızı Yakından Takip Ediyor, Başarılarınızı Takdir Ediyoruz”

Yapılan ziyaret nedeniyle büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Bugüne kadar yaptığınız çalışmaları yakından takip ediyoruz. Başarılarınızı da takdir ediyoruz. Elbette ki bu başarıların arkasında aynı zamanda bir ekip var. Ekibinizi de kutluyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm konusunda 6 katlı eski binanın yıkılıp yerine yine 6 katlı bina yapılabilmesinin önünü açmanız büyük bir başarı diye düşünüyorum. Hepimizin farklı siyasi görüşleri olabilir ancak burada hepimizin ortak paydası Yalova” dedi.

“Birlikteliğin Ön Plana Çıkacağı Bir Misyonla Çalışılmalı”

Yalova Belediyesi ile YTSO’nun kentin en önemli bileşenlerinden olduğunu söyleyen YTSO Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu ise, “Bundan sonra yapacağımız çalışmalarla Yalova’da bir sinerji yaratalım. Yalovamızın gelişmesi için uyumun geleneksel hale getirilmesi gerekir. Birlikteliğin ön plana çıkacağı bir misyonla çalışma kararlılığı ortaya koyulmalı” şeklinde konuştu.

“Şehrimizin Menfaatlerini Daima Ön Planda Olmalı”

Yalova’nın sağlıklı bir kent vizyonuyla gelişebilmesi için tüm kesimlerin görüşlerine önem verdiklerini bildiren Tutuk ise, “Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda şehrimizin menfaatleri daima ön planda olmalı. Şehrimizin ortaya koyacağı iradeler için el birliği ve güç birliği yapabiliriz. Yalovamızda ekonomimizin lokomotifi olan YTSO ile birçok ortak çalışmada, birçok ortak projede yer alabiliriz” dedi.

 

 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.