Sahillerimiz Aralıksız Olarak Temizleniyor

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, doğu sahil bandında kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Temizlik personelleriyle birlikte yıkama, süpürge ve kepçe gibi temizlik araçlarının katıldığı temizlik çalışmasında; lodos ve..

Sahillerimiz Aralıksız Olarak Temizleniyor
Yayınlanma: Güncelleme: 75 views

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, doğu sahil bandında kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Temizlik personelleriyle birlikte yıkama, süpürge ve kepçe gibi temizlik araçlarının katıldığı temizlik çalışmasında; lodos ve hava koşulları nedeniyle kumsala vuran atıklar ve yosunlar temizlendi. Yapılan temizlik çalışmasında sahilden lastik, ağaç dalları, boru ve birçok katı atık toplandı.

Yapılan temizlik çalışması hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Yapmış olduğumuz rutin temizlik çalışmalarımız yanında belli aralıklarla kapsamlı temizlik çalışmaları yapmaktayız. Doğu sahil bandına yapmış olduğumuz temizlik çalışmasında yıkama, süpürge ve kepçe gibi temizlik araçlarımızla kumsala vuran atıkları temizledik. Ayrıca kıyı şeridimizde yıkama gerçekleştirdik” dediler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.