Salon Doldu Taştı Sahnede Yer Kalmadı

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu’nda kültür ve sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerini Yalovalılarla buluşturmaya devam etti. ‘Ailede Şartsız Saygı ve Muhabbet’ konusunun işlendiği ve konuşmacı olarak Uzman..

Salon Doldu Taştı Sahnede Yer Kalmadı
Yayınlanma: Güncelleme: 276 views

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu’nda kültür ve sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerini Yalovalılarla buluşturmaya devam etti.

‘Ailede Şartsız Saygı ve Muhabbet’ konusunun işlendiği ve konuşmacı olarak Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’in yer aldığı söyleşi programına Yalovalı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşide programa katılanların bir kısmı konuşmacı olan Erdim’in yanında yer aldı ve programı sahneden takip etti. Söyleşi programına Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman ile birlikte katıldı.

Saliha Erdim’in dualarla başladığı söyleşisinde insan yaşamına dair bilgiler, aile kavramı, saygı ve muhabbet, eşler arasında diyalog, çocuk gelişimi ve eğitimi konularında bilgilerini, tecrübeleriyle birlikte kendi hayatında yaşamış olduğu kesitleri aktardı.

Başkan Tutuk ‘Bizi İzlemeye Devam Edin’

Programın sonunda Başkan Tutuk, Erdim’e plaket olarak hazırlanmış Yalova Kağıdı ve çiçek takdim ederek; “Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu’nda yer aldığınız ve programımıza katılım sağladığınız için teşekkür ederim. Salonu sahneye kadar dolduran Yalovalılara ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kültür ve sanat sezonumuz aralıksız olarak devam ediyor ve bizi izlemeye devam edin” dedi.

Programın ardından Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, fuaye alanında söyleşi programına katılanlarla tek tek fotoğraf çekildi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.