Sefabey Caddesi Işıl Işıl Oldu

Yalova Belediyesi tarafından başlatılan vatandaş ve esnaflardan tam not alan ışıklandırma çalışmaları Sefabey Caddesi ile devam etti. İlk olarak İstanbul Caddesi’nde başlatılan ışıklandırma çalışmaları akabinde, Gazipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Fatih..

Sefabey Caddesi Işıl Işıl Oldu
Yayınlanma: Güncelleme: 90 views

Yalova Belediyesi tarafından başlatılan vatandaş ve esnaflardan tam not alan ışıklandırma çalışmaları Sefabey Caddesi ile devam etti.

İlk olarak İstanbul Caddesi’nde başlatılan ışıklandırma çalışmaları akabinde, Gazipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Fatih Caddesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı, Çeşme Sokağın ardından Sefabey Caddesinde gerçekleştirildi. Işıklandırmaların tamamlanmasıyla cadde ve sokakları ışıl ışıl bir görünüme kavuştu.

Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar esnafımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirdiklerini belirten Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk; “Şehrimizde yaşamını sürdüren her bir vatandaşımızın önerisine, talebine her zaman açığız. Ayrıca esnafımızdan gelen talepler ise bizim için ayrı bir önem arz ediyor. Örneğin İstanbul Caddesinde bulunan esnaflarımız İstanbul Caddesi’ni ışıklandırmamızı istemişti. Bizde kendilerine söz verdik ve en kısa sürede sözümüzü yerine getirdik. İstanbul Caddesinin ışıl ışıl görüntüsünü gören diğer diğer cadde ve sokaklarda bulunan esnaflarımızın bu yönde talepleri oldu. Talep konusunda haklılardı ve İstanbul Caddesi kıskanılacak bir duruma gelmişti. Bizlerde akabinde sırasıyla diğer ve cadde ve sokaklarımızda aynı uygulamayı yaptık ve şehrimizin imajını değiştirdik. En son olarak ise Sefabey Caddemiz ışıl ışıl oldu ve güzel bir görüme kavuştu” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.