“Sen Ben Yok Yalovaspor Var”

Yalova Belediyesi bünyesine geçen Yalovaspor, yeniden yapılandırma sürecinde çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde alınan kararın ve yapılan kongrenin ardından kolları sıvayan Yalovaspor Yönetimi, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un..

“Sen Ben Yok Yalovaspor Var”
Yayınlanma: Güncelleme: 119 views

Yalova Belediyesi bünyesine geçen Yalovaspor, yeniden yapılandırma sürecinde çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde alınan kararın ve yapılan kongrenin ardından kolları sıvayan Yalovaspor Yönetimi, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un vermiş olduğu destekle kısa zamanda büyük bir yol kat etti.

Geçtiğimiz günler içinde Faruk Yiğit’i Yalovaspor’un başına getiren yönetim ardından transfer çalışmalarına hız verdi. Bununla birlikte Yalovaspor tesislerinde ise yenileme çalışmaları başlatıldı. Anlaşmaya varılan ve anlaşma aşamasında olunan futbolcularla bir araya gelinerek şimdiye kadar yapılan tüm çalışmalar hakkında istişare yapıldı. Yalovaspor Tesislerinde Başkan Tutuk’un da katılım sağladığı programda Başkan İsmail Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Faruk Yiğit ve futbolculara Başkan Tutuk, tarafından güven aşılandı.

“Yalovaspor’un Başarılı Olacağına İnanıyorum”

Burada bir konuşma yapan Başkan Mustafa Tutuk, Yalovaspor’un başarılı olacağına inandığını belirtti. Başkan Tutuk, “Yalova, Marmara Bölgesi’nde etki alanı küçük ama bir o kadar da büyük bir ildir. Biz gerekirse tüm tuşlara basar ve tüm imkanlarımızı seferber ederiz. Ama öncelikle sizlerin inancı, Faruk Yiğit hocamızın tecrübesiyle ve Yalovaspor Yönetiminin azmiyle hedeflerimize bir bir geleceğiz. Bizim de elimizde sihirli değnek olmadığını çok iyi biliyoruz. Bizim yapacağımız önce süper amatörden çıkmak ve ardından hedef olarak belirlediğimiz 3. Lige gelince ise kendimize yeni hedefler koymak olacak. Biz bu inanca sahibiz. Ben buna inanıyorum. Sizin de inanıp istemeniz lazım. Ben de milli sporcuyum. Dolayısıyla sporcu ahlakı bende de var sizde de var. Koymuş olduğumuz hedefleri beraber başaracak güçteyiz. Hocamızın da tecrübeleri tartışmaya kapalı. Sadece bu tecrübelerini sahaya yansıtmasını bekliyoruz. Ben bu takımın başarılı olacağına inanıyorum. Bu şehir de bize inansın, güvensin. Yalovaspor hepimizin. Sen ben yok, Yalovaspor var” dedi.

Yiğit, “Yalovaspor’u Hak Ettiği Konuma Getireceğiz”

Başkan Tutuk’un ardından bir konuşma yapan Yalovaspor Teknik Direktörü Faruk Yiğit ise, “Başkanımızın pozitif düşünceleri, inancı ve desteklerini boşa çıkartmayacağız. Allah’ın izniyle

biz de elimizden geleni yapacağız ve Yalovaspor’umuzu hak ettiği konuma getireceğiz” şeklinde konuştu.

Sporcularla da tek tek tanışan Başkan Tutuk, sahaya girerek burada teknik ekip ve sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.