Seyrantepe Hakettiği Yatırımlara Kavuşuyor

Yalova Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahallesi’ne 800 metrekare yeni oyun parkı kazandırıldı. Yalova’nın 14.üncü mahallesi olan ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un girişimleriyle her geçen gün daha da gelişen Seyrantepe Mahallesi’nde..

Seyrantepe Hakettiği Yatırımlara Kavuşuyor
Yayınlanma: Güncelleme: 135 views

Yalova Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahallesi’ne 800 metrekare yeni oyun parkı kazandırıldı. Yalova’nın 14.üncü mahallesi olan ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un girişimleriyle her geçen gün daha da gelişen Seyrantepe Mahallesi’nde değişim devam ediyor. Daha önce 100 metrekare olan oyun parkı alanı yapılan çalışmalar sonrasında 800 metrekareye çıkarılarak modern bir oyun parkına dönüştürüldü.

Geçtiğimiz günlerde hizmete giren oyun parkının açılışı, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk tarafından yapıldı. Açılışta; Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman, Volkan Dadaloğlu, Yalova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necati Erbul, Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, Seyrantepe Mahalle Muhtarı Tayfur Çetin ile birlikte vatandaşlar ve çocuklar açılışa katılım sağladı.

Açılış öncesi Başkan Tutuk’a yoğun ilgi gösteren çocuklar, Başkan Tutuk’un etrafını sararak yapılan parktan dolayı sevgi gösterisinde bulundu ve teşekkür ettiler. Açılış kurdelesi kesilmeden önce bir konuşma yapan Başkan Tutuk; “Bulunduğumuz alanda eski ve zemini kum olan 100 metrekare bir park vardı. Şimdi yeni yapmış olduğumuz park daha modern ve yeni oyun gruplarıyla birlikte zemini çocuklarımızın zarar görmemesi için kauçuk zeminle kaplanıp 800 metrekarelik bir oyun alanına dönüştürüldü. Her mahallemizde olduğu gibi Seyrantepe Mahallesi de modern bir çocuk parkına kavuşmuş oldu. Mahallemize yapmış olduğumuz hizmetler daha önce olduğu gibi devam edecek. Çocuklarımızın yeni parkta gülerek, eğlenerek oynamasını temenni ediyorum” dedi.

Açılışın ardından Başkan Tutuk, mahalle çocuklarına Yalova Belediyesi’nin ikramı olan patlamış mısır dağıtımında bulundu.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.