Tutuk; “Muhtarlarımızla Omuz Omuza Çalışıyoruz”

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, devletin gören gözü, işiten kulağı olan yerel yönetimlerin temel taşı muhtarlarla bir araya geldi. Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir ve beraberindeki muhtarlarla bir araya..

Tutuk; “Muhtarlarımızla Omuz Omuza Çalışıyoruz”
Yayınlanma: Güncelleme: 55 views

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, devletin gören gözü, işiten kulağı olan yerel yönetimlerin temel taşı muhtarlarla bir araya geldi.

Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir ve beraberindeki muhtarlarla bir araya gelen Başkan Mustafa Tutuk, 14 mahallemize de eşit hizmet götürdüğünü ifade etti. Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay ve Ahmet Sarıduman da toplantıda yer aldı. Başkan Mustafa Tutuk, toplantı sonunda muhtarların isimlerinin ‘Yalova Kağıdı’na yazılı olduğu tablo hediye etti.

“Muhtarlarımızla İstişare, Belediyemizden Tam Destek”

“Belirli periyotlarda muhtarlarımızla buluşuyoruz” diyen Başkan Tutuk, “2024 yılının bu vesile ile ilk toplantısını da gerçekleştirdik. Biliyoruz ki; onlar bizim mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın sesi. Onlardan gelen talep ve önerileri her zaman dikkate alıyoruz. Destek konusunda her zaman omuz omuza çalışıyoruz. Son 4 yılda yaptığımız çalışmaları da muhtarlarımız zaten yakından takip ediyor. İnşallah 2024 yılında da güzel projeleri, muhtarlarımızla yapacağımız istişareler sonucu belediyemizin desteğiyle hayata geçireceğiz” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.