Tutuk, Muhtarlarla İftarda Buluştu

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova’da görev yapan muhtarlarla iftar programında bir araya geldi. Burada konuşan Başkan Tutuk, mahallelere yapılan yatırımlara muhtarlarla yapılan istişareler sonucu yön verdiklerini bildirdi. Başkan Tutuk,..

Tutuk, Muhtarlarla İftarda Buluştu
Yayınlanma: Güncelleme: 132 views

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova’da görev yapan muhtarlarla iftar programında bir araya geldi. Burada konuşan Başkan Tutuk, mahallelere yapılan yatırımlara muhtarlarla yapılan istişareler sonucu yön verdiklerini bildirdi. Başkan Tutuk, Yalova Belediyesi olarak tüm mahallelerle ilgili yatırımların kesintisiz sürdürüleceğini bildirdi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Belediyesi tarafından muhtarlara verilen iftar yemeğinde bir araya geldi. Uygulama Oteli’nde gerçekleşen iftar programına Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Yalova Milletvekili ve Milletvekili Adayı Meliha Akyol, AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Erhan Dede, AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, dernek mensupları ve muhtarlar katıldı.

Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, Yalova Belediyesi tarafından tertiplenen iftar programı nedeniyle Başkan Mustafa Tutuk ve ekibine teşekkür etti.

“Muhtarlarımızla İşbirliğimiz Artarak Devam Edecek”

Yalova’da görev yapan muhtarlarla hem periyodik olarak hem de mahallelerinde ara ara bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Mustafa Tutuk, istişarelere oldukça önem verdiklerini belirtti. Burada bir konuşma yapan Tutuk, “Siz değerli muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Bu buluşmalar vasıtasıyla mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin pek çok sıkıntısını çözüme kavuşturduk. Sizlerle sürekli istişare halindeyiz. Mahallelere olan yatırımlarda sizlerin ve mahalle sakinlerimizin görüşleri bizler için önemli. Mahallelerimizde ihtiyaçların tespiti ve hizmetlerin kesintisizce ulaşması için siz muhtarlarımızla hep iletişim ve istişare halindeyiz. Yatırımlarımıza sizlerle yaptığımız bu istişareler sonucu yön veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de tüm mahallelerimize yine birçok yatırım yapacağız. Mahallelerimizin daha da güzel hizmetlere kavuşabilmesi adına bundan sonra da sizlerle işbirliğimiz artarak devam edecek. Sizlerle birlikte gece gündüz demeden hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhtarları adeta mesai arkadaşı olarak gördüklerini söyleyen Başkan Tutuk, “Mahallelerimizin ihtiyaçlarının belirlenmesinde en büyük yardımcılarımız olan muhtarlarımızla kurduğumuz bağ, gerçekleştirdiğimiz hizmetleri çok daha değerli kılmaktadır. Mesai ve yol arkadaşı olarak gördüğümüz muhtarlarımıza emekleri nedeniyle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gecede İl Başkanı Umut Güçlü, Milletvekili Meliha Akyol ile Milletvekili Adayı Erhan Dede de bir konuşma gerçekleştirerek muhtarların vatandaşların talep ve şikâyetlerini öğrenme konusunda bir köprü vazifesi gördüğünü belirttiler

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.