Vali Kaya Müdür Parıldar’la Birlikte Midye Hasadına Katıldı

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar’la beraber Kocadere köyü açıklarındaki organik midye çiftliğindeki midye hasadına katıldı. Vali Dr.Hülya Kaya midye hasadı öncesi Çınarcık Su..

Vali Kaya Müdür Parıldar’la Birlikte Midye Hasadına Katıldı
Yayınlanma: Güncelleme: 87 views

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar’la beraber Kocadere köyü açıklarındaki organik midye çiftliğindeki midye hasadına katıldı.

Vali Dr.Hülya Kaya midye hasadı öncesi Çınarcık Su Ürünleri Kooperatifi üyesi balıkçılarla biraraya geldi. Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak ve İl Müdürü Suat Parıldar’ın da eşlik ettiği ziyarette Vali Kaya Çınarcıklı Balıkçılarla sohbet ederek bilgiler aldı.

Çınarcık ziyaretinin ardından İl Müdürlüğünün YALOVA isimli denetim gemisiyle Kocadere’deki Organik Midye Çiftliğine geçen Vali Kaya beraberindekilerle birlikte hasat gemisine çıkarak Organik Midye Hasadına katıldı.

İl Müdürü Suat Parıldar Vali Kaya’ya Çınarcık ve Armutlu bölgesinde Bakanlık desteğiyle kurdurdukları Organik Midye Çiftlikleriyle ilgili bilgiler aktardı. Sonrasında da Organik Midyelerin hasadını izledi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.