Vandallar Yine İş Başında!

Yalova Belediyesi’nin toplumun her kesimine hitap eden ve yaşayanların mutlu olduğu bir kent için ortaya koyduğu hizmetlere yönelik yapılan saldırılara bir yenisi daha eklendi. Gezi Yolu Sokak da yer alan..

Vandallar Yine İş Başında!
Yayınlanma: Güncelleme: 212 views

Yalova Belediyesi’nin toplumun her kesimine hitap eden ve yaşayanların mutlu olduğu bir kent için ortaya koyduğu hizmetlere yönelik yapılan saldırılara bir yenisi daha eklendi. Gezi Yolu Sokak da yer alan oturma gruplarına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verildi.

Yalova Belediyesi tarafından yapılan çiçeklendirme çalışmalarına yapılan saldırının ardından şimdi de oturma bankları ve saksılara saldırıda bulunuldu. Gezi Yolu Sokak’ta yer alan oturma gruplarına yapılan saldırıya mahalleli ve yoldan geçen vatandaşlarda tepki gösterdi.

Vatandaşlar, “Buradaki her şey kamu malıdır. Bizlerin vergileri ile yine bizlere hizmet amacıyla yapılan şeylerdir. Bunlara saldırı büyük saygısızlık, kamu hakkı tanımamazlık kısacası vandallıktır. Bunu yapanların gerekli cezayı almasını istiyoruz. Umarız tespit edilir ve kamu malına zarar vermekten yargı önüne çıkartılırlar. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olması lazım. Bu tip bir durumla karşılaştıklarında durumu polise ve zabıtaya bildirerek bu şahısların yakalanmasına yardımcı olmalılar” dediler.

Yalova Belediyesi ekipleri ise zarara uğrayan oturma gruplarının tamiri için çalışma başlatarak oturma bankı ve saksıları yenisi ile değiştirdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.