Yalova Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Sürdürüyor

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Bayraktepe Mahallesi, Eski Bursa Caddesi üzerinde gerçekleştirdiği yağmur suyu hattı ve kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor. Kentsel dönüşüm çalışması sonrasında oluşabilecek nüfus yoğunluğunu..

Yalova Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Sürdürüyor
Yayınlanma: Güncelleme: 148 views

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Bayraktepe Mahallesi, Eski Bursa Caddesi üzerinde gerçekleştirdiği yağmur suyu hattı ve kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor.

Kentsel dönüşüm çalışması sonrasında oluşabilecek nüfus yoğunluğunu öngören ekipler, oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili açıklama yapan yetkililer; “Bayraktepe Mahallesi Vatan Caddesi’nde başlayan çalışmaların devamı niteliğinde olan çalışmalarımızı Eski Bursa Cadde’mizde devam ettiriyoruz. 200’lük kanalizasyon hatlarını 300’lük hatlarla değiştiriyoruz. Ayrıca yağmursuyu kanalı bulunmayan caddemize de 600’lük borularla yağmursuyu hattı ekliyoruz. Bu hatlardan yağmursuyu hattını 250 metre ilerleterek Karoğlu Sokak’a, kanalizasyon hattını ise 260 metre boyunca ilerleterek Bayrak Sokak’a bağlayacağız” ifadelerine yer verdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.