Yalova Belediyesi Dereleri Temizleniyor

Yalova’da kaliteli altyapı, kaliteli hizmet anlayışıyla yatırımlarını sürdüren Yalova Belediyesi, ani yağışlarda yaşanabilecek olumsuz koşullara karşı önlem almaya devam ediyor. Yalova Safran Deresi, mini ekskavatör yardımıyla temizleniyor. Küresel ısınma ve..

Yalova Belediyesi Dereleri Temizleniyor
Yayınlanma: Güncelleme: 92 views

Yalova’da kaliteli altyapı, kaliteli hizmet anlayışıyla yatırımlarını sürdüren Yalova Belediyesi, ani yağışlarda yaşanabilecek olumsuz koşullara karşı önlem almaya devam ediyor. Yalova Safran Deresi, mini ekskavatör yardımıyla temizleniyor.

Küresel ısınma ve iklim değişikliği ile beraber yaşanan düzensiz ve ani yağışlardan kaynaklanabilecek taşkın, sel ve su baskınlarına Yalova Belediyesi tarafından erken müdahale gerçekleştiriliyor. Yalova Belediyesi, olumsuz koşulların önüne geçebilmek için altyapı yatırımları ile beraber dere temizliği için çalışmaları da sürdürülüyor.

Çalışmalarla birlikte, dere yatağına yağmur suyunun taşıdığı; atıklar, taş ve kum yığınları, çamur ve ot birikintileri temizlenirken aynı zamanda yaz aylarında kendini gösteren kötü koku ve görüntü kirliliğinin önüne geçerek çevre sağlığını tehdit eden faktörler de ortadan kaldırılmış olacak. Temizlik çalışmaları belirli aralıklarla devam edecek.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.