Yalova Belediyesi Memurları Kumanyalarını Afetzedelere Gönderecek

Bağımsız Yerel Haksen Sendikası ile Yalova Belediyesi arasında “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” imzalandı. Ramazan ayı münasebetiyle memur personele verilmek istenen ramazan kumanyaları, yetkili sendikanın da teklifiyle deprem bölgesindeki afetzede vatandaşlara..

Yalova Belediyesi Memurları Kumanyalarını Afetzedelere Gönderecek
Yayınlanma: Güncelleme: 237 views

Bağımsız Yerel Haksen Sendikası ile Yalova Belediyesi arasında “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” imzalandı. Ramazan ayı münasebetiyle memur personele verilmek istenen ramazan kumanyaları, yetkili sendikanın da teklifiyle deprem bölgesindeki afetzede vatandaşlara gönderilecek.

4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu çerçevesinde, çalışanların ekonomik durumunu iyileştirmek ve iş barışını sağlamak amacıyla Bağımsız Yerel Haksen Sendikası ile Yalova Belediyesi arasında “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” imzalandı. Belediye Başkanlığı Makamında gerçekleşen programda sözleşmeye Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile Bağımsız Yerel Haksen Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Vedat Kaya arasında imza atıldı.

Attıkları imzaların tüm memur personele hayırlı olmasını dileyen Başkan Mustafa Tutuk, tüm memur personel adına deprem bölgesindeki afetzedelere erzak kolisi gönderileceğini söyledi. Yapılan bu anlamlı davranış nedeniyle tüm memur personeli kutladığını söyleyen Tutuk, “2023 yılı için sosyal denge sözleşmesini imzaladık. Belediyemiz bünyesindeki memur personellerimizi kapsayan bu toplu sözleşme ile emekçilerimizin ekonomik şartlarına bir nebze dahi olsa katkı sunmuş olmaktan mutluluk duyuyor, sözleşmenin tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca Ramazan Ayı münasebetiyle memur personelimize vermek istediğimiz ramazan kumanyalarını yetkili sendikamızın teklifiyle deprem bölgesindeki depremzede vatandaşlarımıza göndermeye karar verdik. Bu anlamlı hareket nedeniyle de memur personellerimizi kutluyorum” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.