Yalova Belediyesi’nden Ulaşıma Alternatif Yol

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatlarıyla Yalova’nın ulaşım ağına yeni bir yol kazandırılacak. Girne Caddesi ile Rasim Koçal Caddesi (Elmalık Yolu) arasında kalan Emniyet Caddesi’nde ki yol açma çalışması tamamlandığında,..

Yalova Belediyesi’nden Ulaşıma Alternatif Yol
Yayınlanma: Güncelleme: 105 views

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatlarıyla Yalova’nın ulaşım ağına yeni bir yol kazandırılacak. Girne Caddesi ile Rasim Koçal Caddesi (Elmalık Yolu) arasında kalan Emniyet Caddesi’nde ki yol açma çalışması tamamlandığında, Yalova trafiğine yeni bir alternatif güzergâh kazandırılmış olacak.

Yalova’da ulaşım ağının güçlendirilmesi ve şehirdeki trafiği rahatlatmaya yönelik yeni hamleler yapan Yalova Belediyesi, bu kez Girne Caddesi ile Rasim Koçal Caddesi (Elmalık Yolu) arasında kalan bölgede yeni bir güzergâh oluşturulması için çalışma başlattı. Emniyet Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları ilgili birim müdürleriyle yerinde inceleyen Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, kentin sorunlarının çözümüne yönelik akılcı hamleler yaptıklarını söyledi.

Trafiği rahatlatmaya yönelik çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Tutuk, “Yaptığımız akılcı hamleler ve ufak dokunuşlarla şehrimizdeki trafiği rahatlatmak ve sürücülerimize de yeni alternatif yollar kazandırmak istiyoruz. Emniyet Caddesi’nde yol açma çalışması yapıyoruz. Bu caddemizin açılmasıyla birlikte Girne Caddemizin bir bölümü ile Rasim Koçal Caddesi yani Elmalık Yolu üzerindeki kavşak trafiği de rahatlamış olacak. Emniyet Caddemiz alternatif yol, alternatif bir güzergâh olarak kullanılabilecek. Çalışmalarımız çok yönlü ve ivedi şekilde yapılıyor” dedi.

Bölge sakinleriyle de burada görüşen Başkan Tutuk, “Vatandaşlarımızdan da bu konuda olumlu tepkiler alıyoruz. Bu çalışmaları kısa sürede tamamlayacağız” şeklinde konuştu.

Emniyet Caddesi sakinleri de Başkan Tutuk ile görüşerek yapılan çalışmalar nedeniyle kendisine teşekkür ettiler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.