Yalova Belediyesi’nden Yeni Ödeme Noktası

Yalova Belediyesi vatandaşların ödemelerini daha ulaşılabilir ve kolaylıkla yapmasını sağlamak için ek hizmet binasında vezne açtı. Süleymanbey Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün hizmet verdiği ek hizmet..

Yalova Belediyesi’nden Yeni Ödeme Noktası
Yayınlanma: Güncelleme: 210 views

Yalova Belediyesi vatandaşların ödemelerini daha ulaşılabilir ve kolaylıkla yapmasını sağlamak için ek hizmet binasında vezne açtı.

Süleymanbey Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün hizmet verdiği ek hizmet binasında açılan vezneyle Yalova Belediyesi ödeme noktalarına bir yenisini daha eklendi.

Yalova Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda açılan veznelerin yanında vatandaşlar, ödemelerini ayrıca Karizma İş Merkezi (zemin kat), Raif Dinçkök Kültür Merkezi (RDKM), Rüstempaşa Mahallesi (Kentsel Dönüşüm Ofisi), Şehit Ömer Faydalı Caddesi (RDKM karşısı), İsmetpaşa Mahallesi (Meydan) ve Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde (Abdülhamid Han Ortaokulu karşısı) bulunan Akıllı Vezneler’den de ödemelerini kolay bir şekilde yapabilirler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.