YTSO Desteğe Devam Ediyor

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, asrın felaketi olarak adlandırılan ve 10 ilimizi binlerce vatandaşımızı etkileyen deprem sonrasında bölgenin barınma ihtiyacının giderilmesi için üyelerimizle birlikte..

YTSO Desteğe Devam Ediyor
Yayınlanma: Güncelleme: 165 views

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, asrın felaketi olarak adlandırılan ve 10 ilimizi binlerce vatandaşımızı etkileyen deprem sonrasında bölgenin barınma ihtiyacının giderilmesi için üyelerimizle birlikte çalışmaya, yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Üretimlerini YTSO üyesi APEC Çelik Yapı Sistemleri firmamıza yaptırılan konteynerler üretimleri bittikçe afet bölgesine gönderiliyor. Mesai saati gözetmeksizin çalışmalarına ara vermeyen üyemiz bölgenin ihtiyacının karşılanması için ilave üretim yerleri oluşturdu, bu yerlerin oluşturulmasında da yine oda üyelerimiz, yöneticilerimiz kendi iş yerlerini tahsis ettiler.

TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ile tüm oda borsa camiası sürekli istişare halindeyiz, Türk İş Dünyası olarak ülkemizde yaşanan bu afetin yaralarının sarılması için yapılabilecekleri değerlendirip uygulamaya konulması içinde birlik olmaya devam ediyoruz.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.